Polecamy
27,00 PLN

Opracowanie: „Jan Muszkowski: ludzie, epoka, książki. Tradycje i kontynuacje” obejmuje... więcej >

Odjazdowy Bibliotekarz w Bibliotece Pedagogicznej w Piotrkowie Trybunalskim

Autor: Sylwia Kubicka Biblioteka: Biblioteka Pedagogiczna w Piotrkowie Trybunalskim Województwo: łódzkie
Data dodania: 25.04.2013

11 maja 2013 roku o godz. 10.00 Biblioteka Pedagogiczna oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają wszystkich miłośników książki, biblioteki i aktywnego spędzania czasu do promocji książki i czytelnictwa, burzenia stereotypowego wizerunku bibliotekarza i świetnej zabawy łączącej tężyznę fizyczną z rozrywką intelektualną.

 

W ramach ogólnopolskiej akcji pod nazwą "Odjazdowy Bibliotekarz" odbędzie się rowerowa wycieczka połączona z atrakcjami przyrodniczymi i zabawami czytelniczymi. Uczestnicy rajdu wybiorą się do Leśnej Osady Edukacyjnej - miejsca niezwykłego i doskonale znanego w regionie piotrkowskim.

Leśna Osada, to ośrodek edukacyjny dla dzieci i młodzieży, a także rehabilitacyjny dla dzikich zwierząt prowadzony przez Pawła Kowalskiego, człowieka o ogromnej wiedzy przyrodniczej
i wielkim sercu dla zwierząt.

Uczestnicy rajdu będą mieli możliwość odpocząć i posilić się przy ognisku oraz obowiązkowo wziąć udział w konkurencjach sprawnościowych, czytelniczych łamigłówkach i zabawach związanych
z książką i biblioteką. Dla uczestników zabaw i konkursów przewidziane są liczne, atrakcyjne nagrody.

Wszyscy uczestnicy zobligowani są do zapoznania się z regulaminem imprezy oraz zgłoszenia swojego uczestnictwa w Bibliotece Pedagogicznej.

 Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP