Polecamy
50,00 PLN

Publikacja Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich przeszłość i teraźniejszość 1917-2017 dokumentuje... więcej >

Najtrudniej o zwykłą rozmowę. Podstawy dobrej komunikacji w relacjach z ludźmi

Autor: Biblioteka: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęczycy Województwo: łódzkie
Data dodania: 08.06.2013

W Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łęczycy w czwartek 6 czerwca br. odbyło się niezwykłe spotkanie z Małgorzatą Iwanowicz, w której uczestniczyli  uczniowie Gimnazjum z Łęczycy. Spotkanie miało charakter warsztatowy, którego  tematem była komunikacja między ludźmi.

Młodzież bardzo żywo uczestniczyła w spotkaniu, a dzięki scenkom przygotowanym przez młodzież i ćwiczeniom przeprowadzonym w trakcie spotkania oraz rozmowie mogliśmy zaobserwować jak wygląda nasze codzienne komunikowanie się w grupie, jak wyglądają relacje z dorosłymi.

Małgorzata Iwanowicz – doktor nauk humanistycznych, autorka książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych z zakresu ortografii, stylistyki, słownictwa i frazeologii. Poetka, nauczyciel akademicki oraz socjoterapeutka, specjalistka terapii uzależnień, trenerka umiejętności miękkich w zakresie szkoleń z komunikacji w bardzo ciekawy i twórczy sposób rozmawiała z młodzieżą.

Dziękujemy również nauczycielom Pani Marii Szałapskiej i Pani Elżbiecie Szymańskiej za wspaniałe i profesjonalne przygotowanie młodzieży do tego niecodziennego spotkania w bibliotece.Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP