Polecamy
42,00 PLN

Książka dostępna w serwisie IBUK Niezwykle dynamiczny rozwój komputerowych... więcej >

YOUTH STORY – młodzież i legendy w akcji!

Autor: Biblioteka: Miejska Biblioteka Publiczne w Jaśle Województwo: podkarpackie
Data dodania: 13.06.2013

Czy księżniczka Magura pokona słowackiego zbójnika Savkę i jego kamratów? Gdzie król Mruk ukrył skarb i kto go znajdzie? I najważniejsze – którędy do Jasła?

W piątek 14 czerwca 2013, o godz. 11:00 zapraszamy na spektakl przygotowany przez uczestników polsko-słowackiej wymiany młodzieży „YOUTH STORY”. Projekt jest realizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle w partnerstwie z Podduklianskim Osvetovym Strediskiem w Svidniku, przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach Programu „Młodzież w działaniu”. Bierze w nim udział młodzież skupiona w działającej w MBP w Jaśle nieformalnej grupie młodzieży MAKAMZA, oraz młodzież z Gymnázium Duklianskych Hrdinov w Svidniku. Młodzi, kreatywni i pełni energii aktorzy, reżyserzy, scenarzyści i muzycy gwarantują dobrą zabawę z nutką edukacji międzykulturowej. Zapraszamy!

Spektakl odbędzie się w Ogrodzie Jordanowskim w Jaśle w ramach Żakinady organizowanej przez Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle.

Projekt YOUTH STORY jest realizowany  przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej, w ramach programu "Młodzież w działaniu".

Patronat medialny nad projektem sprawują: Telewizja TVJasło, ITV Podkarpacie, ITV Południe, oraz portale: terazjaslo.pl, jaslonet.pl, miastojaslo.pl, twojejaslo.pl, jaslo4u.pl, jasloinfo.pl, wirtualnejaslo.pl.

 


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP