Polecamy
Jacek Wojciechowski 40,00 PLN 59,00 PLN

Niniejsza monografia przedstawia aktualny stan wiedzy o bibliotekarstwie – z próbą... więcej >

Młody Obywatel - edycja 2013/2014

Data dodania: 09.09.2013

Młody Obywatel - edycja 2013/2014

Ruszyła rekrutacja do IV edycji programu Młody Obywatel, w którym młodzi ludzie przy wsparciu dorosłych przeprowadzając działania w swoich społecznościach lokalnych. Jak odkryć potencjał drzemiący w swojej społeczności? Jak zaangażować uczniów w działania na rzecz ich otoczenia? I wreszcie, jak przygotować podopiecznych do podejmowania samodzielnych inicjatyw społecznych? Odpowiedź na te i wiele innych pytań znajdą Państwo w programie prowadzonym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej we współpracy z Fundacją BGK im. J. K. Steczkowskiego.

Zgłaszając swoją instytucję do programu, nie tylko dają Państwo młodym ludziom możliwość realizowania ciekawych projektów społecznych. Młody Obywatel to również szansa na poszerzenie swoich kompetencji dzięki uczestnictwu w kursie internetowym i profesjonalnych szkoleniach z zakresu pracy metodą projektu.

Kto może wziąć udział w programie Młody Obywatel: nauczyciele oraz uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całej Polski, a także opiekunowie grup z innych instytucji oświatowych czy kulturalnych (np. domy kultury, stowarzyszenia, biblioteki). 

Jak się zgłosić: należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie Centrum Edukacji Obywatelskiej http://www.ceo.org.pl/pl/mlodyobywatel/form/zgloszenie-do-programu-mlody-obywatel-20132014

Udział w programie jest bezpłatny. Zgłoszenia do 15 września. Więcej informacji na stronie: www.ceo.org.pl/mlodyobywatel

Źródło: ngo.pl


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP