Polecamy
46,00 PLN 62,00 PLN

Przez warsztaty pracy z książką rozumiemy aktywne spotkania ludzi z literaturą, a jednocześnie ze... więcej >

Poleć portal Scholaris i wygraj - konkurs dla nauczycieli

Data dodania: 18.09.2013

Poleć portal Scholaris i wygraj - konkurs dla nauczycieli

Ośrodek Rozwoju Edukacji ogłasza konkurs dla nauczycieli „Polecam Scholaris.pl”. Zadanie jest proste - wystarczy polecić portal jak największej liczbie nauczycieli. Konkurs potrwa od 12 września do 20 października br., a jego szczegóły dostępne są na stronie www.podajdalej.scholaris.pl

Nagrodą główną dla zwycięzcy jest tablet firmy Apple i program edukacyjny oraz tablica multimedialna dla szkoły, w której pracuje. Portal wiedzy dla nauczycieli Scholaris, na którym w nowym roku szkolnym wprowadzono wiele zmian funkcjonalnych, pomaga w przygotowaniu nowoczesnych lekcji.

Ośrodek Rozwoju Edukacji (ORE) ogłasza konkurs dla nauczycieli „Polecam Scholaris.pl”. Zadanie konkursowe polega na poleceniu portalu Scholaris jak największej liczbie innych nauczycieli, którzy nie byli wcześniej zarejestrowani w serwisie. Za każde polecenie, które doprowadzi do rejestracji na portalu nowego użytkownika, uczestnik konkursu otrzyma 1 punkt. Zwycięzcą zostanie nauczyciel, który uzyska największą liczbę punktów i jest zarejestrowanym użytkownikiem Scholaris.pl. Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę www.podajdalej.scholaris.pl i w terminie od 12 września do 20 października br. wypełnić formularz konkursowy. Ogłoszenie wyników nastąpi 25 października 2013 r.

Nagrodą główną w konkursie jest iPad i program edukacyjny do tworzenia prezentacji multimedialnych. Szkoła, w której pracuje zwycięzca, otrzyma tablicę multimedialną. Dodatkowo 160 nauczycieli, którzy jako pierwsi po otrzymaniu polecenia zarejestrują się na portalu, wygra pamięci USB 4GB.

Wraz z początkiem nowego roku szkolnego uruchomiono portal w nowej wersji graficznej i wprowadzano w nim wiele zmian funkcjonalnych. Należą do nich m. in. inteligentna wyszukiwarka, przypisanie zasobów do nowej podstawy programowej, udoskonalony kreator prezentacji, mobilna wersja serwisu oraz możliwość korzystania z serwisu przez osoby z ograniczeniami sprawności. Celem zmian jest przede wszystkim odpowiedź na potrzeby nauczycieli - umożliwienie bardziej intuicyjnego korzystania z serwisu, nowe uporządkowanie materiałów, poszerzenie bazy multimediów oraz dostosowanie portalu do zmieniających się standardów technologicznych.

Kontakt:


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP