Polecamy
Ewelina Palian-Kobiela 35,00 PLN

1024x768 Normal 0 21 false false false... więcej >

17. Targi Książki w Krakowie - jedzie nowe

Data dodania: 03.10.2013

17. Targi Książki w Krakowie - jedzie nowe

Ponad 500 spotkań w ciągu 30 godzin. Niemożliwe? Nic podobnego. Tyle właśnie spotkań odbędzie się podczas 17. edycji Targów Książki w Krakowie. Na stoiskach, w salach seminaryjnych, kawiarniach i klubach będziemy dyskutować o literaturze, stać w kolejce po autografy, poznawać rynek książki od kuchni. O wszystkim, co Targów Książki w Krakowie dotyczy, będzie można dowiedzieć się z aplikacji mobilnej na smartphony. Aplikacja gwarantuje dostęp do najświeższych informacji na temat gości i wydarzeń towarzyszących.

Wszystko na wyciągnięcie dłoni

Przed wizytą na ulicy Centralnej 41a zachęcamy do udziału w Wirtualnych Targach Książki, które przygotowaliśmy wspólnie z Elibri. Ponadto każdy zwiedzający, który w targowych kasach zakupi bilet wstępu na Targi, otrzyma voucher, dzięki któremu będzie mógł pobrać nieodpłatnie pełnowartościowy ebook/audiobook.

Do wyboru są następujące tytuły: Dmitry Glukhovsky Metro 2033, Marek Probosz Zadzwoń jak cię zabiją, Kazimierz Kyrcz, Robert Cichowlas Efemeryda, Dawid Kain Punkt Wyjścia i praca zbiorowa Halloween. Fundatorem voucherów jest nexto.pl.

Wszyscy z biletem wstępu na Targi wracają na gapę

Mamy dobrą wiadomość dla fanów literatury. Każdy uczestnik tegorocznych Targów Książki w Krakowie, który zakupi bilet wstępu na Targi w cenie 7 zł (bilet normalny) lub 5 zł (bilet ulgowy), będzie mógł bezpłatnie wrócić do domu komunikacją miejską. Pomysł bezpłatnego powrotu z Targów zyskał aprobatę Rady Miasta i Prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

Uwaga! Bilet jest jednorazowego wstępu na Targi i uprawnia do bezpłatnego skorzystania ze Środków Komunikacji Miejskiej w Krakowie w dzień wizyty na Targach do godziny 20.00. Wystarczy w wybranym środku komunikacji miejskiej okazać bilet wstępu na Targi.


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP