Polecamy
14,50 PLN

Koronawirus opanował cały świat. Również Polska się z nim zmaga. Czy koronawirus może być... więcej >

Dołącz do grona uczących się języka angielskiego w Nowohuckiej Bibliotece Publicznej.

Data dodania: 17.10.2013

Biblioteka podpisała umowę - do 31 sierpnia 2014 roku - z firmą Funmedia sp. z o.o. na bezpłatne udostępnianie  platformy e-lerningowej do nauki języka angielskiego dla osób dorosłych.

E-kurs języka angielskiego jest atrakcyjną  propozycją zarówno dla uczniów, studentów, jak i osób dorosłych. Dla tych, którym angielski jest potrzebny w pracy i dla tych, którym dzięki znajomości języka  będzie łatwiej znaleźć zatrudnienie. Biblioteka zaprasza do udziału w zajęciach wszystkich, którzy niezależnie od wieku, wykształcenia, miejsca zamieszkania i wykonywanego zawodu chcą mówić po angielsku.

Podstawowym założeniem e-kursu jest  samodzielna nauka. Każdy uczy się we własnym rytmie i w dowolnym czasie. Kurs składa się z czterech poziomów: pierwszy i drugi jest przeznaczony dla osób początkujących, trzeci i czwarty – dla średniozaawansowanych. Przejście całego kursu zajmuje rok – zakładając, że uczestnik będzie się uczył dwa razy w tygodniu. Taki rytm jest najbardziej efektywny i przynosi najlepsze rezultaty.

Użytkownicy Nowohuckiej Biblioteki Publicznej mogą korzystać  z darmowego dostępu do pierwszych 4 poziomów serwisu ANGIELSKI123.pl w:

Bibliotece Głównej os. Stalowe 12,
Filii nr 3 os. Kościuszkowskie 5,
Filii nr 4 os. Zgody 7
oraz w Filii nr 6 os. Na Stoku 1

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP