Polecamy
38,00 PLN

Oddawana do rąk Czytelników publikacja ma na celu zwrócenie uwagi na wielowymiarowy... więcej >

Kubusiowe święto

Autor: Biblioteka: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle Województwo: podkarpackie
Data dodania: 19.10.2013

14 października br. minęła 87 rocznica wydania książki o przygodach „Kubusia Puchatka” A.A. Milne’a. Z tej okazji obchodzone są Ogólnopolskie Urodziny Książkowego Misia.

Jak co roku ulubieniec małych i dużych obchodził swoje święto także w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle. Najmłodsi goście urodzinowego spotkania z entuzjazmem wysłuchali głośnego czytania o przyjęciu na cześć misia o wielkim sercu i złożyli życzenia milusińskiemu jubilatowi. Czego życzyli? „Wielu rozbrykanych i oddanych przyjaciół” oraz dużo uśmiechu. Wspólnie pomogli przyjaciołom Kubusia odgadnąć, jakie ślady pozostawiają mieszkańcy Stumilowego Lasu i co najważniejsze - zapełnić Puchatkową spiżarnię smakołykami przed nadchodzącą zimą. Nie zabrakło w niej ciast, soków i  tego, co miś-łakomczuszek lubi najbardziej – złocistego miodu. Na zakończenie najmłodsi sprawdzili swoją sprawność, pomagając Królikowi przystroić las kolorowymi balonami przed przybyciem Kubusia. Nie obyło się też bez słodkiego poczęstunku łakociami z puchatkowej spiżarni.

W imprezie urodzinowej w Oddziale dla Dzieci MBP wzięły udział dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3 i Bajkowego Prywatnego Przedszkola.

Ulubieniec najmłodszych świętował także wraz z  Filią nr 3 i Filią nr 1 - z dziećmi z Przedszkola Miejskiego nr 9 i Oddziału Przedszkolnego Zespołu Szkół Miejskich nr 5 w Jaśle.


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP