Polecamy
28,00 PLN 35,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE... więcej >

Czytam sobie

Data dodania: 30.10.2013

Czytam sobie

Celem akcji „Czytam sobie” jest pokazanie dzieciom, że samodzielne czytanie jest dobrą zabawą, a nauka czytania może być radosna i ciekawa. W akcję włączyło się wiele autorytetów i osób związanych z kulturą. W zabawnych spotach zobaczymy, dlaczego czytanie jest ważne i jaką rolę spełnia w rozwoju i życiu dzieci.

Z wywiadów dowiemy się, w jaki sposób książki wpłynęły na życie ambasadorów czytania oraz przyczyniły się do ich sukcesu zawodowego i prywatnego. Wśród gwiazd wspierających akcję zobaczymy, m.in. Andrzeja Seweryna, Katarzynę Żak, Alicję Resich-Modlińską, Marcina Kwaśnego, Olgę Borys, Kamilę Szczawińską i Piotra Cyrwusa.

Spot promujący akcję samodzielnego czytania przez dzieci, w którym zobaczymy gwiazdy, będzie można obejrzeć w kinach, telewizji, a także w internecie. Ważnymi miejscami dla odbiorców będą: strona internetowa www.czytamsobie.pl oraz profil na Facebooku - facebook.com/CzytanieToDziala.

Wszyscy zainteresowani – rodzice, nauczyciele, bibliotekarze, animatorzy kultury, a nawet same dzieci – znajdą w tych miejscach przydatne informacje, materiały i opinie ekspertów, które pomogą w nauce czytania i przyciągną uwagę najmłodszych (scenariusze zajęć, motywujące ilustracje, plansze z książek do ćwiczenia czytania, pisania i kolorowania oraz inne pomoce).

Dodatkową atrakcją dla dzieci będą mikołajkowe warsztaty czytelnicze, na których dzieci będą samodzielnie czytać i ilustrować książki. Warsztaty odbędą się w Skwerze, Filii Centrum Artystycznego Fabryki Trzciny, w sobotę 7 grudnia 2013 roku, o godzinie 16.00.

Źródło: Rynek Książki


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP