Polecamy
Jacek Wojciechowski 40,00 PLN 59,00 PLN

Niniejsza monografia przedstawia aktualny stan wiedzy o bibliotekarstwie – z próbą zarysowania... więcej >

O miłości, muzyce, modzie i innych młodzieżowych atrakcjach - spotkanie z Katarzyną Majgier w MBP Jasło

Autor: Biblioteka: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle Województwo: podkarpackie
Data dodania: 30.10.2013

7 listopada 2013 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza młodych czytelników na spotkanie autorskie Katarzyną Majgier, które odbędzie się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla Młodzieży.

Katarzyna Majgier pierwszą książkę napisała jak tylko nauczyła się pisać, w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Jest osobą o wielu zainteresowaniach. Zajmuje się prowadzeniem serwisów internetowych, pisaniem scenariuszy gier komputerowych i artykułów prasowych.

Często brakuje jej czasu, żeby napisać wszystko, co przychodzi jej do głowy. Nie narzeka na brak inspiracji, której dostarczają jej rozmowy, lektury i internauci.

Popularna wśród nastolatek seria Dzienników Ani Szuch składa się z takich tytułów jak: Trzynastka na karku, Marzycielki, Po co mi chłopak? i Miłość ci wszystko wyPaczy.

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle  uczestniczy w projekcie Dyskusyjnych Klubów Książki WiMBP w Rzeszowie pod hasłem „Podkarpackie rozmowy o książkach”. Projekt przygotowany jest przez Instytut Książki i British Council oraz WiMBP w Rzeszowie.Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP