Polecamy
Marcin Blicharski 20,00 PLN 25,00 PLN

Książka zachęca bibliotekarzy do organizowania kursów komputerowych dla seniorów, a tych którzy... więcej >

Festiwal Dużego Formatu - honorowy patronat SBP

Data dodania: 05.11.2013

Festiwal Dużego Formatu - honorowy patronat SBP

W imieniu Fundacji Dużego Formatu przedstawiamy projekt „Festiwal Dużego Formatu”. Podczas jednodniowego wydarzenia zaprezentowana zostanie twórczość wybranych literatów i artystów z całego kraju oraz możliwość osobistego spotkania się z autorem, artystą. Będzie to jedyna w swoim rodzaju okazja na zebranie twórców i odbiorców kultury w jednym miejscu.

Festiwal będzie doskonałą okazją do rozwoju intelektualnego i kulturalnego, poprzez umożliwienie dzieciom, młodzieży i dorosłym udziału w koncertach, warsztatach, panelach dyskusyjnych, wystawach i spotkaniach z autorami. Jesteśmy przekonani, że wydarzenie to umożliwi odwiedzającym rozwój takich cech jak kreatywność i twórcze myślenie, a udział w konkursach literackich i plastycznych pozytywnie wpłynie na poszerzenie ich umiejętności. 

Ponadto dzięki obecności wydawców Fundacja będzie promować wartościową literaturę, co pozytywnie wpłynie na poziom czytelnictwa uczestników. Motywem przewodnim Festiwalu są LUSTRA - słowo i obraz jako odbicie emocji i rozważań człowieka.

Festiwal odbędzie się 30 listopada w Centrum Sztuki Kartonovnia przy ul. Hożej 51 w Warszawie.

Z radością obejmę patronatem honorowym „Festiwal Dużego Formatu”, który odbędzie się 30 listopada br. w Warszawie. Patronat przyjmuję jako dowód szczególnego wyróżnienia, gdyż jest on świadectwem obecności Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich tam, gdzie promuje się wartościową literaturę oraz polskich artystów i ich twórczość. Jestem przekonana, że Festiwal okaże się dużym sukcesem - Elżbieta Stefańczyk, Przewodnicząca Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich.

https://www.facebook.com/FestiwalDuzegoFormatu


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP