Oferta pracy: Pracownik Działu Promocji i Animacji Kulturalnej.

Dyrektor Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy poszukuje pracownika do Działu Promocji i Animacji Kulturalnej.
Jeśli jesteś zainteresowany pracą, która ma na celu wspieranie działań edukacyjno-kulturalnych i społecznych prześlij nam swój życiorys, list motywacyjny oraz portfolio z przykładowymi pracami.

Pracownik odpowiedzialny będzie za:
przygotowanie projektów graficznych, materiałów reklamowych, edycję materiałów cyfrowych oraz zarządzanie stroną internetową Biblioteki i portalami społecznościowymi.

Od kandydatów oczekujemy:
posiadania dyplomu wyższej uczelni, min. rocznego doświadczenia w obszarze promocji, marketingu i reklamy oraz dobrej znajomości pakietu Corel i programu Photoshop. Mile widziana umiejętność obsługi sprzętu fotograficznego oraz podstawowa znajomość zasad fotografii. Poza tym od kandydata oczekujemy zdolności artystycznych, kreatywności, wyczucia estetyki, zaangażowania
w wykonywaną pracę oraz umiejętności dotyczących zarządzania www i portalami.
               
Oferujemy:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny wymiar czasu pracy, wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego, kwalifikacji i zaangażowania, świadczenia socjalne oraz możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Osoby spełniające wymienione warunki prosimy o przesłanie aplikacji na adres kadry@bpwola.waw.pl do dnia 17 listopada 2016 r.

Jednocześnie prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. , poz. 922, z późn. zm.)”.
 

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP