Pokazy filmowe w bibliotece

Wyświetlaj filmy w bibliotece - legalnie!

Parasol Licencyjny® MPLC pozwala urozmaicić ofertę kulturalną biblioteki o pokazy filmowe. W ramach jednej opłaty biblioteka uzyskuje dostęp do repertuaru ponad 950 producentów filmowych i telewizyjnych w tym największych hollywoodzkich wytwórni m. in. Walt Disney Pictures, 20th Century Fox, MGM, Universal Pictures, Paramount Pictures, Warner Bros., Miramax, United Artists, Dreamworks Pictures i inne. 

Żeby zorganizować pokaz w ramach Parasola Licencyjnego® wystarczy dowolny legalnie wydany nośnik z filmem (DVD, Blu-Ray, VHS). Obojętne czy kupiony - choćby jako dodatek do gazety - wypożyczony na czas pokazu lub przyniesiony z prywatnych zbiorów.  Nie ma limitu pokazów i prowadzenia jakiejkolwiek uciążliwej dokumentacji. Specjalne stawki wynegocjowane przez SBP dla bibliotek sprawiają, że Parasol Licencyjny® nie jest także dużym obciążeniem dla budżetu.

Parasol licencyjny® jest licencją niekomercyjną czyli nie umożliwia pobierania opłat za bilety i powszechnej reklamy pokazów z wykorzystaniem tytułów filmów. Licencja jest udzielana w wariancie rocznym, albo jednorazowo (na wybrany dzień).

 

Doradcy licencyjni MPLC

KAROLINA KRASOWSKA-RAGUS
kragus@mplc.pl
535 511 188

MONIKA SKORASZEWSKA
mskoraszewska@mplc.pl
22 256 59 00

MAGDALENA BILSKA
mbilska@mplc.pl
22 314 69 96

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partnerzy
Partnerzy: Partnerzy zagraniczni: