PLA General Board

Data dodania: 10.12.2010

The PLA General Board is elected by the National Congress of Delegates every 4 years. It consists of the President and 14 members. The General Board of the Polish Librarians’ Association, elected by the National Congress of Delegates on June 7-8, 2013:

Elżbieta Stefańczyk – President
Biblioteka Narodowa w Warszawie
e-mail: e.stefanczyk@bn.org.pl

Helena Bednarska - Vice-President
Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu
e-mail: dyrektor@wbp.poznan.pl

Marian Butkiewicz - Vice-President
Biblioteka Główna Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
e-mail: m.butkiewicz@sbp.pl

Joanna Pasztaleniec-Jarzyńska - Vice-President
Warsaw
e-mail: j.pasztaleniec-jarzynska@sbp.pl

Barbara Budyńska - Secretary General
Biblioteka Narodowa w Warszawie
e-mail: b.budynska@bn.org.pl

Mirosława Majewska - Treasurer
Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy
e-mail: m.majewska@sbp.pl

Sylwia Błaszczyk - Regions
Biblioteka Śląska w Katowicach
e-mail: sylwiab@bs.katowice.pl

Marzena Przybysz - Commissions, Sections and Groups
Biblioteka Narodowa w Warszawie
e-mail: m.przybysz@bn.org.pl

 

Members of the General Board

Andrzej Dąbrowski
Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. W. Gombrowicza w Kielcach
e-mail: a.dabrowski@sbp.pl

Joanna Golczyk
Dolnośląska Biblioteka Publiczna
e-mail: j.golczyk@sbp.pl

Elżbieta Grzelakowska
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Łodzi
e-mail: e.grzelakowska@sbp.pl

Andrzej Jagodziński
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kolbuszowej
e-mail: a.jagodzinski@sbp.pl

Maja Kimnes
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Zielonej Górze
e-mail: m.kimnes@sbp.pl

Krzysztof Marcinowski 
Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie
e-mail: k.marcinowski@sbp.pl

Michał Rogoż
Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
e-mail: m.rogoz@sbp.pl


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP