IX Forum Młodych Bibliotekarzy w Gorzowie Wielkopolskim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IX Forum Młodych Bibliotekarzy

Gorzów Wielkopolski 18-19.09.2014

„Biblioteka – przystań bez granic”

 

IX Forum Młodych Bibliotekarzy w 2014 roku odbędzie się w Gorzowie Wielkopolskim. Organizatorem tegorocznego forum jest Gorzowski Oddział Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich. Miejscem spotkania Młodych Bibliotekarzy z całej Polski będzie Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jakuba z Paradyża (kampus przy ul. Chopina 52).

Hasło gorzowskiego forum: Biblioteka przystań bez granic przypomina, że Bibliotekarze Polscy od 650. lat służą Książce i Czytelnikowi przekraczając w swojej pracy wszelkie granice: językowe, społeczne, wyznaniowe, etniczne, kulturowe…  

Serdecznie zapraszamy do Gorzowa Wielkopolskiego – „miasta na granicy”. Warto tutaj „przystanąć”, aby wymienić poglądy i doświadczenia, ze swojej strony proponujemy: podejrzeć jak uczą się niewidomi studenci (urządzenia, programy), posłuchać jak pracują niemieccy bibliotekarze, zobaczyć jak współpracujemy z uczniami szkół specjalnych i pensjonariuszami Domów Pomocy Społecznej.   

Mamy juz Wasze propozycje warsztatów i spotkań tematycznych związanych z brakiem granic w Bibliotece. Dodatkowo pokażemy nasze miasto a trzeciego dnia, chętnym, zaproponujemy zweidzanie Berlina.

Zapraszamy wszystkich Młodych Bibliotekarzy
Organizatorzy


ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOKU : 9FMBgorzow 

Kontakt:
9fmb@sbp.pl
tel. 503 911 867

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP