Inne konferencje

 • II Nowe Ogólnopolskie Forum Bibliotek Pedagogicznych, 8-9 czerwca 2017 r., Kraków
  Data dodania: 19.12.2016 Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie ma zaszczyt zaprosić na II Nowe Ogólnopolskie Forum Bibliotek Pedagogicznych, które odbędzie się w dniach 8-9 czerwca 2017 r. Temat konferencji brzmi: Rola biblioteki pedago więcej »


 • Konferencja naukowa „Przy wspólnym stole”, 29-30 czerwca 2017 r., Warszawa
  Data dodania: 21.12.2016 Katedra Książki i Historii Mediów Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do udziału w interdyscyplinarnej konferencji na temat jednego z najważniejszych aspektów ludzkiego życia, jakim jest jed więcej »


 • Ogólnopolska konferencja naukowa nt: „Czasopisma społeczne, kulturalne, artystyczne i literackie we współczesnej bibliotece”, 8-9 listopada 2017 r., Zielona Góra
  Data dodania: 27.04.2017 Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze zaprasza do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej na temat: „ Czasopisma społeczne, kulturalne, artystyczne i literackie we współczesnej bibliotece &rdquo więcej »


 • Konferencja „Zbiory XIX-wieczne. Organizacja, terminologia, metodyka badań, konserwacja”, 29-30 listopada 2017 r., Warszawa
  Data dodania: 16.03.2017 Pierwsza konferencja z planowanego cyklu: Hinc omnia. Zbiory historyczne, artystyczne i specjalne w bibliotekach oraz innych instytucjach kultury. W 2017 roku Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie obchodzi dwusetną rocznicę swojego istnienia. W c więcej »


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partnerzy
Partnerzy: Partnerzy zagraniczni: