Polecamy
45,00 PLN

Monografia odzwierciedla zainteresowania naukowe teoretyków i praktyków, którzy w swojej... więcej >

Giełda Projektów 2013, 7 grudnia 2013 r., Warszawa

Ogólnopolska Giełda Projektów odbędzie się 7 grudnia 2013 r. w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest Narodowe Centrum Kultury. Tematem przewodnim tegorocznej Giełdy jest sztuka jako treść i narzędzie służące animowaniu społeczności lokalnych. Wstęp bezpłatny (liczba miejsc ograniczona).

Rejestracja na wydarzenie trwa do 28 listopada 2013 r.

Podczas spotkania zostanie zaprezentowanych 20 wybranych projektów animacyjnych z całej Polski. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych poznaniem ciekawych praktyk i wymianą doświadczeń z dziedziny animacji kultury. W programie, między innymi: spotkania z koorydynatorami projektów, dyskusje stolikowe oraz debata. A wieczorem na uczestników czeka muzyczna niespodzianka! Szczegółowe informacje na stronie www.platformakultury.pl.

Dodatkowo podczas Giełdy będzie okazja, aby porozmawiać o NieKongresie Animatorów Kultury. NieKongres Animatorów Kultury to pierwsze, ogólnopolskie spotkanie animatorów kultury. Chcemy się poznać, policzyć, zebrać i zaprezentować doświadczenia, określić swoją wiedzę i niewiedzę, zadeklarować odpowiedzialność, zaplanować kolejne działania i zapytać o przyszłość zawodu animatora kultury. Wydarzenie odbędzie się w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Wszystkich, którzy zastanawiają się kim tak właściwie jest animator i na czym polegają jego działania zapraszamy gorąco do dyskusji na wirtualnym Forum Animatorów Kultury. Czy wszyscy animatorzy to „fetyszyści zmiany”? Co jest podstawą ich działań, a co nadbudową?

Zobacz i zabierz głos!

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP