Polecamy
14,50 PLN

Koronawirus opanował cały świat. Również Polska się z nim zmaga. Czy koronawirus może być... więcej >

Konferencja „Pobierz wiedzę. Wyzwania dla edukacji w świetle badań kompetencji cyfrowych młodzieży i dorosłych”, 11 grudnia 2013 r., Warszawa

Data dodania: 05.12.2013

Serdecznie zapraszamy na konferencję „Pobierz wiedzę. Wyzwania dla edukacji w świetle badań kompetencji cyfrowych młodzieży i dorosłych”. 11 grudnia 2013 roku o godzinie 9.30 spotkamy się na Uniwersytecie Warszawskim, aby w gronie specjalistów, pasjonatów oraz praktyków wspólnie zastanowić się, jak sprawić, by cyfrowy świat stał się sojusznikiem uczniów i nauczycieli. Dołączcie Państwo do nas - zapraszamy do rejestracji na www.pobierzwiedze.pl/rejestracja

W czasie konferencji zaprezentujemy raporty z dwóch badań kompetencji cyfrowych młodzieży i nauczycieli. W ich świetle zastanowimy się, czego młodzi oczekują od dorosłych edukatorów, a czego dorośli mogliby dowiedzieć się od swoich podopiecznych?

Połączyliśmy siły organizacji pozarządowych, badaczy, biznesu, mediów i administracji publicznej, aby jeszcze skuteczniej działać na rzecz wzmacniania kompetencji cyfrowych, nawiązując do misji Szerokiego Porozumienia na Rzecz Umiejętności Cyfrowych Polaków.

Konferencja została objęta Honorowym Patronatem Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji. Organizatorami są: Fundacja Orange, Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga oraz Instytut Informacji Naukowej i Studiów Bibliologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Więcej informacji: www.pobierzwiedze.pl

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP