Polecamy
red. nauk. Jacek Puchalski 99,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL... więcej >

Biblioblog - blogger w pigułce. Warsztaty tworzenia bloga bibliotecznego dla początkujących, 13 luty 2014 r., Warszawa

Data dodania: 18.12.2013

Celem warsztatu „Biblioblog - blogger w pigułce. Warsztaty tworzenia bloga bibliotecznego dla początkujących” jest pokazanie, w jaki sposób biblioteka, bibliotekarze i inni mogą promować siebie za pomocą bloga, jak przyciągnąć czytelników, jak organizować platformę informacyjną, a jednocześnie zaistnieć w Sieci tworząc swoją „wirtualną wizytówkę”.

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się od czego i jak zacząć prowadzić blog, jakie panują zasady w blogosferze i jak skutecznie wypromować się w sieci.

Rozmaity charakter, przeznaczenie i możliwości wykorzystania bibliologów są ważne dla bibliotek z małych i większych miejscowości, które często nie posiadają środków finansowych na promowanie swojej działalności. Dzięki pomocnym radom i trikom wskażemy jak trafić do dużego grona czytelników.

Pokażemy bibliotekarzom, że blogi biblioteczne są również dobrą ścieżką w zdobywaniu doświadczeń zawodowych, doskonaleniu wiedzy i warsztatu pisarskiego.

Założeniem, że biblioteki są otwarte dla wszystkich, a czytanie jest modne swoje doświadczenia blogerskie pokaże Redaktor Naczelna i autorka bloga bibliotecznego Lustro Biblioteki Barbara Morawiec (www.lustrobiblioteki.pl).

Cena warsztatów to 170 zł + VAT (zniżka 10% dla członków SBP).

Kontakt:

Łukasz Stochniał
tel. 22 608 28 25
email: l.stochnial@sbp.pl

 

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP