Polecamy
23,00 PLN 38,00 PLN

Celem katalogu jest próba stworzenia podstawowego zasobu biblioteki obsługującej dzieci w wieku od 0 do... więcej >

9. Forum Młodych Bibliotekarzy „Biblioteka - przystań bez granic”, 18-19 września 2014 r., Gorzów Wielkopolski

Data dodania: 16.05.2014

9. Forum Młodych Bibliotekarzy w 2014 roku odbędzie się w Gorzowie Wielkopolskim. Organizatorem tegorocznego forum jest Gorzowski Oddział Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich.

Miejscem spotkania Młodych Bibliotekarzy z całej Polski będzie Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jakuba z Paradyża (kampus przy ul. Chopina 52), warsztaty będą odbywać się również w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta oraz Bibliotece Pedagogicznej Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego.

Hasło gorzowskiego forum

Biblioteka - przystań bez granic

przypomina, że Bibliotekarze Polscy od 650. lat służą Książce i Czytelnikowi przekraczając w swojej pracy wszelkie granice: językowe, społeczne, wyznaniowe, etniczne, kulturowe…

Serdecznie zapraszamy do Gorzowa Wielkopolskiego – „miasta na granicy”. Warto tutaj „przystanąć”, aby wymienić poglądy i doświadczenia, ze swojej strony proponujemy: podejrzeć jak uczą się niewidomi studenci (urządzenia, programy), posłuchać jak pracują niemieccy bibliotekarze, zobaczyć jak współpracujemy z uczniami szkół specjalnych i pensjonariuszami Domów Pomocy Społecznej.

Dodatkowo pokażemy nasze miasto a trzeciego dnia zaproponujemy zwiedzanie Berlina. Czekamy na Wasze propozycje referatów, warsztatów i spotkań tematycznych związanych z brakiem granic w Bibliotece.

Zapraszamy wszystkich Młodych Bibliotekarzy, Organizatorzy

Kontakt:
9fmb@sbp.pl
tel. 503 911 867

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP