Polecamy
31,00 PLN 45,00 PLN

Autorom zebranych w tomie tekstów przyświecał cel przypomnienia wartości, znaczenia i roli... więcej >

Konferencja „Czarne na białym - to oczywiste, że warto czytać!”, 6 listopada 2014 r., Gliwice

Data dodania: 21.10.2014

Biblioteka Główna Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach, Powiatowa Biblioteka Publiczna w Gliwicach, Gliwicki Ośrodek Metodyczny w Gliwicach zapraszają na konferencję zorganizowaną w Roku Czytelnika - Czarne na białym, która odbędzie się w Gliwicach 6 listopada 2014 roku w Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej, ul. Konarskiego 18B.

Organizatorzy serdecznie zapraszają bibliotekarzy, nauczycieli oraz wszystkich, którym książka i czytanie są bliskie, do udziału w konferencji „Czarne na białym - to oczywiste, że warto czytać!”.

Po raz pierwszy w Gliwicach, dzięki współpracy trzech Bibliotek oraz Gliwickiego Ośrodka Metodycznego, spotkają się humaniści, by wspólnie zastanowić się nad sensem i przyszłością czytania oraz nad zjawiskami zmieniającymi sposób percepcji tekstu. Uczestnicy poszukają także wspólnego mianownika między tradycją a nowoczesnością.

Program konferencji obejmuje zarówno część wykładową, jak i dwie sesje warsztatowe, które pozwolą na zdobycie nowych umiejętności oraz wymianę myśli i doświadczeń.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółowym programem.

Zgłoszenia udziału w konferencji należy dokonać do 3 listopada 2014 r. poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej http://goo.gl/forms/abEjkGfgGv

Przy zapisie uczestnicy deklarują chęć udziału w poszczególnych warsztatach. Każda osoba możne zapisać się na jeden warsztat w danej sesji. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Koszty dojazdu pozostają po stronie uczestników. Organizatorzy zapewniają bufet kawowy. I dobrą atmosferę.

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP