Polecamy
Aleksandra Maria Korczak 29,00 PLN

Praca p. Aleksandry Korczak zachowuje wszystkie rygory naukowości, Autorka operuje dojrzałym warsztatem... więcej >

Warsztaty „Biblioteka Pod Pierożkiem z Wiśniami - animacja tekstów literackich metodą KLANZY”, 22 czerwca 2015 r., Warszawa

Data dodania: 25.05.2015

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich zaprasza na warsztaty „Biblioteka Pod Pierożkiem z Wiśniami - animacja tekstów literackich metoda KLANZY”, które odbędą się 22 czerwca 2015 r. w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej im. Komisji Edukacji Narodowej przy ul. Gocławskiej 4 w Warszawie.

Warsztaty skierowane są do bibliotekarzy pracujących z dziećmi i młodzieżą, nauczycieli, wychowawców świetlic, animatorów kultury oraz wszystkich zainteresowanych działaniami animacyjnymi opartymi na tekstach literackich.

Podczas warsztatów uczestnicy w sposób aktywny zapoznają się z metodą KLANZY, czyli sposobami pracy z grupą. Do naszych działań zostaną wykorzystane teksty literackie dotyczące przepisów, potraw, produktów kulinarnych oraz innych smakowitych sytuacji, w których pojawiają się znane i lubiane postacie litarackie. Uczestnicy poznają różne formy działań z tekstem literackim.

W programie wykorzystane będą metody aktywizujące:

  • zabawy integracyjne,
  • poste działania plastyczne, ruchowe i muzyczne.

Warsztaty poprowadzi Anna Lipińska - nauczyciel bibliotekarz w Szkole Podstawowej Nr 115 im. Wandy Turowskiej w Warszawie, polonista, tłumacz, wieloletni członek Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA w sekcji Książka - Terapia - Zabawa; animatorka, organizatorka i autorka scenariuszy warsztatów czytelniczych, imprez bibliotecznych i plenerowych, z zamiłowania bajarz.

Koszt udziału w warsztatach to 190 zł + VAT (10% rabatu dla członków SBP). Cena obejmuje udział w warsztatach, materiały szkoleniowe, serwisy kawowe, certyfikat, możliwość osobistych konsultacji z prowadzącym oraz aktualne czasopismo SBP.

UWAGA! Rezygnacja z uczestnictwa w warsztatach będzie honorowana tylko do 16 czerwca 2015 r.

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP