Polecamy
28,00 PLN 39,00 PLN

Publikacja dostępna także w serwisie IBUK oraz IBUK Libra Szerokie zainteresowanie pierwszą... więcej >

Warsztaty „Biblioteka Pod Pierożkiem z Wiśniami - animacja tekstów literackich metodą KLANZY”, 22 czerwca 2015 r., Warszawa

Data dodania: 25.05.2015

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich zaprasza na warsztaty „Biblioteka Pod Pierożkiem z Wiśniami - animacja tekstów literackich metoda KLANZY”, które odbędą się 22 czerwca 2015 r. w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej im. Komisji Edukacji Narodowej przy ul. Gocławskiej 4 w Warszawie.

Warsztaty skierowane są do bibliotekarzy pracujących z dziećmi i młodzieżą, nauczycieli, wychowawców świetlic, animatorów kultury oraz wszystkich zainteresowanych działaniami animacyjnymi opartymi na tekstach literackich.

Podczas warsztatów uczestnicy w sposób aktywny zapoznają się z metodą KLANZY, czyli sposobami pracy z grupą. Do naszych działań zostaną wykorzystane teksty literackie dotyczące przepisów, potraw, produktów kulinarnych oraz innych smakowitych sytuacji, w których pojawiają się znane i lubiane postacie litarackie. Uczestnicy poznają różne formy działań z tekstem literackim.

W programie wykorzystane będą metody aktywizujące:

  • zabawy integracyjne,
  • poste działania plastyczne, ruchowe i muzyczne.

Warsztaty poprowadzi Anna Lipińska - nauczyciel bibliotekarz w Szkole Podstawowej Nr 115 im. Wandy Turowskiej w Warszawie, polonista, tłumacz, wieloletni członek Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA w sekcji Książka - Terapia - Zabawa; animatorka, organizatorka i autorka scenariuszy warsztatów czytelniczych, imprez bibliotecznych i plenerowych, z zamiłowania bajarz.

Koszt udziału w warsztatach to 190 zł + VAT (10% rabatu dla członków SBP). Cena obejmuje udział w warsztatach, materiały szkoleniowe, serwisy kawowe, certyfikat, możliwość osobistych konsultacji z prowadzącym oraz aktualne czasopismo SBP.

UWAGA! Rezygnacja z uczestnictwa w warsztatach będzie honorowana tylko do 16 czerwca 2015 r.

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Polecamy
Partnerzy