Polecamy
28,00 PLN 35,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE... więcej >

I Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Ochrona zbiorów bibliotecznych. Przeszłość - Teraźniejszość - Przyszłość”, 19-20 maja 2016 r., Bydgoszcz

Data dodania: 15.10.2015

Katedra Informacji Naukowej i Bibliologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zaprasza do udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Ochrona zbiorów bibliotecznych. Przeszłość – Teraźniejszość – Przyszłość, która odbędzie się 19-20 maja 2016 r. w Bydgoszczy. Celem sesji, o charakterze interdyscyplinarnym, jest podjęcie problemów związanych z ochroną materiałów bibliotecznych w przeszłości oraz wyzwań stojących przed współczesnymi i przyszłymi bibliotekarzami. Organizatorem konferencji jest Zakład Bibliotekarstwa i Czytelnictwa Katedry Informacji Naukowej i Bibliologii UKW.

Honorowy Patronat Zarząd Główny Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich.

Zgłoszenia na konferencję prosimy przesłać do 28 lutego 2016 r. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Opłata konferencyjna wynosi 350 zł. Koszty podróży i noclegów pokrywają uczestnicy lub instytucje delegujące. Organizatorzy zapewniają obiad, poczęstunek podczas przerw, uroczystą kolację oraz druk materiałów pokonferencyjnych. W związku z zamiarem wydania materiałów posesyjnych w formie recenzowanej publikacji Komitet Naukowy wraz z organizatorami zastrzegają prawo odrzucenia tekstów. Wpłaty prosimy dokonywać do 28 lutego 2016 r.

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP