Polecamy
Ewelina Palian-Kobiela 35,00 PLN

1024x768 Normal 0 21 false false false... więcej >

Warsztaty „Zastosowanie bajki terapeutycznej w pracy z dziećmi”, 11 grudnia 2015 r., Warszawa

Data dodania: 28.10.2015

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich oraz Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. KEN w Warszawie zapraszają na warsztaty „Zastosowanie bajki terapeutycznej w pracy z dziećmi”, które odbędą się 11 grudnia 2015 r. w siedzibie biblioteki przy ul. Gocławskiej 4 w Warszawie.

Warsztaty są kierowane do nauczycieli przedszkoli, klas 0-3, wychowawców świetlic, pedagogów, bibliotekarzy pracujących z dziećmi, studentów kierunków pedagogicznych. Celem warsztatów jest dostarczenie wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznej z zakresu bajkoterapii. Warsztaty dostarczą pomysłów wykorzystania bajek terapeutycznych w pracy z dziećmi, mającymi trudności z właściwym wyrażaniem emocji, relacjami w grupie, adaptacją w niej.

Warsztaty poprowadzą:

  • dr Agnieszka Chamera-Nowak - adiunkt w Zakładzie Wiedzy o Książce Instytutu Informacji Naukowej i Studiów Bibliologicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Współzałożycielka Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego. W obszarze jej zainteresowań badawczych oprócz biblioterapii znajdują się polskie biblioteki, kolekcje i księgozbiory XIX wieku, powojenny ruch wydawniczy i księgarski oraz współczesne media.
  • dr Lidia Ippoldt- wiceprezes Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego, nauczyciel biblioterapii z certyfikatem PTB, nauczyciel bibliotekarz w Bibliotece Pedagogicznej w Skawinie, autorka publikacji z zakresu biblioterapii oraz bajek terapeutycznych.

Koszt udziału w warsztatach: 190 zł + VAT (10% rabatu dla członków SBP). Cena obejmuje udział w warsztatach, materiały szkoleniowe, serwisy kawowe, certyfikat, możliwość osobistych konsultacji z prowadzącymi, aktualne czasopismo SBP.

 

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP