Polecamy
45,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE... więcej >

Warsztaty „Prawo autorskie w bibliotece”, 23 listopada 2016 r., Warszawa

Data dodania: 27.09.2016

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich zaprasza na warsztaty „Prawo autorskie w bibliotece”, które odbędą się 23 listopada 2016 r. w Warszawie przy ul. Gocławskiej 4 w siedzibie Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Komisji Edukacji Narodowej.

Warsztaty mają na celu w obrazowy sposób przedstawić wybrane zagadnienia prawa autorskiego, mogące występować w działalności bibliotecznej, a także omówić problematyczne i niejednoznaczne zagadnienia związane z prawem autorskim. Warsztaty obejmą również ostatnie nowelizacje prawa autorskiego odnoszące się do bibliotek (szczególnie publicznych).

Uczestnik warsztatów będzie miał możliwość nabyć oraz uzupełnić wiedzę z dziedziny prawa, która jak żadna inna dotyka twórców, utworów i instytucji kultury.

Warsztaty poprowadzi Jakub Wieczorek - radca prawny wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie. Zawodowo związany w charakterze radcy prawnego z jedną ze spółek kapitałowych. Zajmuje się problematyką prawa cywilnego, prawa obrotu gospodarczego oraz prawa autorskiego.

Uczestnicy mają możliwość nadsyłania pytań, które zostaną przedstawione prowadzącemu celem ich omówienia. Pytania prosimy kierować do Pani Beaty Pudełko na adres b.pudelko@sbp.pl

Koszt uczestnictwa w warsztatach to 190 zł + VAT (10% zniżki dla członków SBP) i obejmuje on: udział w warsztatach, materiały szkoleniowe, serwisy kawowe, certyfikat, możliwość osobistych konsultacji z prowadzącym, aktualne czasopismo SBP.

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP