Polecamy
Jarosław Kończak 27,00 PLN 38,00 PLN

Książka adresowana jest zarówno do osób zainteresowanych komunikacją sponsoringową, jak i tych,... więcej >

Konferencja „Szkolne Centra Multimedialne - Bibliotekarz od A do Z”, 20-21 października 2016 r., Wrocław

Data dodania: 06.10.2016

W październiku Dolnośląska Biblioteka Publiczna zaprasza na kolejną, dziesiątą już konferencję z cyklu Szkolne Centrum Multimedialne, podczas której pokazane zostaną rolę i zadania nauczycieli bibliotekarzy; zadania bibliotekarza jako doradcy i przewodnika lekturowego dbającego o właściwy rozwój dzieci, młodzieży i dorosłych; pożądane cechy osobowości bibliotekarza, ciągłą walkę ze stereotypami i stres towarzyszący mu w pracy; wizerunek bibliotekarzy w mass mediach, jako filmowych bohaterów drugiego planu - czy ekranowy wizerunek bibliotekarskiej profesji jest zgodny z prawdą; pracę bibliotekarzy jako aktywnych animatorów działań proczytelniczych.

Konferencja jest organizowana we współpracy z SBP Oddział we Wrocławiu.

 

 

Zapraszamy wszystkich, którzy poprzez swoje działania pokazują jak współcześni bibliotekarze są daleko od stereotypów, jakie przypisuje się temu zawodowi. W bieżacym roku spotkamy się po raz dziesiąty.

Serdecznie zapraszamy! - 20-21 października 2016 r.

Konferencja jest nieodpłatna. Udział w warsztatach jest niezależny od udziału w obradach - można uczesniczyć w wykładach i warsztatach, tylko w części wykładowej bądź tylko w częśc warsztatowej. Prosimy zgłaszać swój udział poprzez formularz zgłoszeniowy

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP