Polecamy
Aleksander Radwański 19,00 PLN

JEŚLI: prowadzisz samodzielnie bibliotekę lub w małym zespole nie jesteś maniakiem... więcej >

Warsztaty „Rozwój kompetencji osobistych: jak radzić sobie z emocjami w pracy bibliotekarza?”, 20 czerwca 2017 r., Warszawa

Data dodania: 19.04.2017

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich zaprasza na warsztaty z zakresu psychologicznych aspektów pracy w bibliotece, poświęconych zarządzaniu emocjami występującymi w pracy bibliotecznej. Warsztaty odbędą się w dniu 20 czerwca 2017 r. w siedzibie Wydawnictwa SBP, Warszawa, ul. Konopczyńskiego 5/7 w godz. 10-15.

Szkolenie adresowane jest przede wszystkim do bibliotekarzy, pracujących na co dzień przy obsłudze różnych grup czytelników, a także do innych pracowników bibliotek, u których występują określone emocje związane z wykonywaną pracą. Celem szkolenia jest poznanie metod pracy nad własnymi emocjami, nabycie umiejętności w zakresie zarządzania emocjami (pozytywnymi i negatywnymi) u siebie i innych oraz kreowania zachowań oczekiwanych przez odbiorców.

Trener: dr Rafał Bodarski, wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego oraz Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej (Katedra Pedagogiki Społecznej i Socjologii Edukacji), trener i konsultant w zakresie psychospołecznych uwarunkowań efektywności pracy, pedagogiki i psychologii pracy.

Koszt warsztatów to 190 zł + VAT (10% rabatu dla członków SBP). Uczestnicy warsztatów otrzymają zestaw ćwiczeń.

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partnerzy
Partnerzy: Partnerzy zagraniczni: