Polecamy
34,00 PLN 49,00 PLN

Suplement IV obejmuje wszystkich „pracowników książki” (od czasów najdaw­niejszych do... więcej >

Szkolenie „Biblioteka wychodzi z siebie – szkolenia z realizacji działań podejmowanych poza biblioteką w celu promocji czytelnictwa”, 21 września 2017 r., Toruń

Data dodania: 04.09.2017

Książnica Kopernikańska w Toruniu serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie „Biblioteka wychodzi z siebie – szkolenia z realizacji działań podejmowanych poza biblioteką w celu promocji czytelnictwa” w ramach programu „Partnerstwo dla książki”, dofinansowane przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Szkolenia są przeznaczone dla pracowników merytorycznych bibliotek samorządowych podregionu toruńsko-włocławskiego oraz Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej ­– Książnicy Kopernikańskiej w Toruniu.

Celem szkolenia jest nabycie nowych umiejętności przez bibliotekarzy z podregionu toruńsko-włocławskiego, dzięki którym będą oni potrafili realizować poza siedzibami bibliotek nieszablonowe działania animujące i promujące czytelnictwo oraz integrujące lokalne społeczności z bibliotekami publicznymi.

Szkolenie odbędzie się 21 września, zacznie o godz. 9.00, skończy o godz. 16.00. Będzie złożone z trzech warsztatów (uczestnicy wezmą udział w każdym) o tematyce: spacer literacki, geocaching, flashmob. Warsztaty będą odbywać się jednocześnie (trzy grupy będą szkolone w tym samym czasie przez trzech różnych trenerów; po każdej turze szkoleniowej trenerzy będą przechodzić do grup, których jeszcze nie szkolili).

Miejsce: sąsiadujący z Książnicą Hotel Mercure Toruń Centrum. Uczestnicy będą mieli zapewnione posiłki (stolik kawowy, obiad), materiały piśmienne, dydaktyczne. Przeszkolonych zostanie 55 pracowników z bibliotek publicznych podregionu toruńsko-włocławskiego województwa kujawsko-pomorskiego.

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP