Polecamy
Halina Mieczkowska 28,00 PLN 43,00 PLN

… należy skonstruować odpowiednio rozbudowany schemat opisu bibliograficznego, który by... więcej >

Seminarium „Rewolucja czy ewolucja? Budowanie kultury organizacyjnej w bibliotece”, 25 września 2017 r., Koszalin

Data dodania: 18.09.2017

Biblioteka Politechniki Koszalińskiej zaprasza na bezpłatne, czwarte już seminarium naukowe z cyklu „Nowoczesna biblioteka – inspiracje, ludzie, wyzwania” 25 września br. Założeniem organizatora jest stworzenie dla bibliotekarzy województwa zachodniopomorskiego forum do dyskusji na tematy tylko pozornie dalekie od codziennej praktyki bibliotekarskiej.

Zagadnienia dyskutowane w poprzednich edycjach (budowanie wizerunku biblioteki, motywacja, kreatywność), jak i bieżącym wydarzeniu (budowanie kultury organizacyjnej) wchodzą w zakres nauk o zarządzaniu personelem w organizacji i z pewnością wpisują się w zainteresowania kadry kierowniczej. Przewrotnie pomysłodawcy takiej tematyki zapraszają do dyskusji wszystkich pracowników bibliotek, wychodząc z założenia, że to właśnie oni mają zasadniczy wpływ na to, w jaki sposób biblioteka funkcjonuje, z jakim odbiorem społecznym się spotyka, jak ich podejście do pracy wpływa na kondycję finansową biblioteki oraz w jaki sposób buduje ich pozycję i poziom satysfakcji zawodowej bez względu na zajmowane stanowisko pracy.

Seminarium przyjęło interaktywną formułę warsztatową tak, aby uczestnicy współtworzyli merytoryczną stronę imprezy, aktywnie włączając się w dyskusję. Tym razem będziemy zajmować się budowaniem kultury organizacyjnej w naszych rodzimych bibliotekach – szukać wartości, które staną się etycznym szkieletem organizacji, przekuwać konflikty w pracy w sukces organizacji, a na zmiany patrzeć jak na realizację marzeń zawodowych.

Udział w seminarium jest bezpłatny. W tym roku organizator przewidział pulę miejsc dla uczestników spoza województwa zachodniopomorskiego. Zgłoszenia są przyjmowane do 20 września. Kontakt: iwona.dalati@tu.koszalin.pl

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP