Polecamy
39,00 PLN 99,00 PLN

Monografia jest adresowana do wszystkich osób zainteresowanych problematyką szeroko pojętej informacji... więcej >

Warsztaty "Budowanie efektywnych zespołów w bibliotekach i instytucjach kultury ", 14 czerwca 2018 r.,Warszawa

Data dodania: 21.03.2018

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich zaprasza na warsztaty pt.: „Budowanie efektywnych zespołów w bibliotekach i instytucjach kultury, które odbędą się 14 czerwca 2018 r. w godz. 10-15 w siedzibie Wydawnictwa SBP, przy ul. Konopczyńskiego 5/7 w Warszawie.

Na powodzenie i efektywność funkcjonowania bibliotek i instytucji kultury oprócz czynników materialnych, technicznych i finansowych, istotny wpływ mają ludzie, ich umiejętności, kompetencje, możliwości oraz wyznawane wartości. Równie ważne są relacje między ludźmi, forma organizacji ich pracy oraz role jakie pełnią w zespole.

Dzięki udziałowi w warsztatach:

  • Nauczysz się budować dobrze funkcjonujące zespoły,
  • Dowiesz się, jak skutecznie rozwiązywać problemy w swoim zespole,
  • Rozwiniesz indywidualne i zespołowe kompetencje zawodowe, uwzględniając przy tym odmienność typów osobowości,
  • Nauczysz się poprzez współpracę i osiąganie maksymalnej satysfakcji wydobywać ukryty potencjał zespołu.

foto: Pixabay/Domena publiczna 

Warsztaty poprowadzi: Paweł Pioterek, pracownik Biblioteki Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na stanowisku kustosz dyplomowany. Jego praktyka koncentruje się wokół zagadnień psychologii zarządzania i marketingu bibliotecznego. Autor kilkudziesięciu artykułów oraz książek i skryptów, m.in. „Budowanie efektywnego zespołu w bibliotece”, „Plan marketingowy dla biblioteki fachowej”. Prowadzi badania dotyczące satysfakcji użytkowników bibliotek oraz bibliotekarstwa w Hiszpanii. Jego doświadczenie obejmuje także szkolenia z zakresu budowania efektywnego zespołu, ról zespołowych oraz rozwiązywania konfliktów. Aktywnie działa w Stowarzyszeniu Bibliotekarzy Polskich pełniąc funkcję sekretarza Okręgu Wielkopolskiego. Laureat wielu nagród, m.in. Nagrody Głównej A. Wojtkowskiego dla najlepszego bibliotekarza Wielkopolski.

Koszt uczestnictwa w warsztatach to 220 zł + VAT (10% zniżki dla członków SBP).

Cena obejmuje:

  • serwis kawowy,
  • konsultacje z trenerem,
  • certyfikaty dla uczestników.

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP