Polecamy
46,00 PLN 62,00 PLN

Przez warsztaty pracy z książką rozumiemy aktywne spotkania ludzi z literaturą, a jednocześnie ze... więcej >

Warsztaty "Kontrola zarządcza i zarządzanie ryzykiem w bibliotece", 27 września 2018 r., Warszawa

Data dodania: 27.06.2018

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Zarząd Główny zaprasza na warsztaty "Kontrola zarządcza i zarządzanie ryzykiem w bibliotece", które odbędą się 27 września 2018 r. w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej im. KEN w Warszawie (ul. Gocławska 4), w godz. 10:00-15:00. 

Zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych wszystkie podmioty publiczne mają obowiązek wdrożyć i realizować system kontroli zarządczej. Pomimo nazwy nie jest to typowa kontrola tylko proces, który przy odpowiednim wdrożeniu może znacznie ułatwiać pracę każdej instytucji. Niestety w wielu podmiotach kontrola zarządcza nie jest rozumiana w sposób prawidłowy, przez co trudno ją stosować i systematycznie prowadzić. Szkolenie ma na celu uporządkowanie tego ważnego obszaru funkcjonowania każdej instytucji i jest kierowane do kierowników jednostek, jak również pracowników zajmujących się kontrolą zarządczą w bibliotekach. 

Uczestnicy warsztatów uzyskają odpowiedzi m.in. na pytania:

  • Czym jest kontrola zarządcza?
  • Jaka jest jej idea?
  • W jaki sposób należy ją wdrożyć i prowadzić?

Otrzymają także zestaw profesjonalnych materiałów, które będą mogli wykorzystać w swojej instytucji.

Szkolenie poprowadzi dr Łukasz Wojciechowski – wykładowca akademicki, szkoleniowiec i przedsiębiorca specjalizujący się w bezpieczeństwie informacji, ochronie danych osobowych i kontroli zarządczej. Prowadzi szkolenia dla instytucji publicznych i firm. Pisze teksty specjalistyczne, naukowe i publicystyczne. Opracowuje i koryguje dokumentację kontroli zarządczej dla instytucji publicznych oraz ochrony danych osobowych dla instytucji publicznych i firm. Jest doradcą w zakresie optymalizowania dokumentacji i wprowadzania efektywnych procedur.

Koszt udziału w warsztatach wynosi 220 zł + VAT (10% rabatu dla członków SBP) - cena obejmuje zestaw materiałów, możliwość konsultacji z trenerem, certyfikat, serwis kawowy.

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP