Polecamy

Leszek Szafrańśki

26,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE... więcej >

Warsztaty "Metody pracy z czytelnikiem w wieku dojrzałym. Międzypokoleniowa transmisja wartości" 17 września 2018 r.,Warszawa

Data dodania: 28.06.2018

 Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Zarząd Główny zaprasza na warsztaty "Metody pracy z czytelnikiem w wieku dojrzałym. Międzypokoleniowa transmisja wartości", które odbędą się 17 września 2018 r. w Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy, ul. Meissnera 5. 

 

 Czy jest coś bardziej przyjemnego
niż starość otoczona młodością,

która chce się czegoś nauczyć?
Cyceron
 


Celem szkolenia jest dostarczenie inspiracji, wiedzy i umiejętności praktycznych z zakresu metod pracy z Seniorami. Warsztaty rozwijają umiejętności samodzielnego prowadzenia zajęć z osobami w wieku dojrzałym oraz pokazują różne techniki pracy twórczej na bazie odpowiednio dobranej literatury. Zajęcia zawierają także elementy stymulacji pamięci i rozwoju intelektu. Pokazują, jak aktywnie prowadzić spotkania łączące pokolenia oraz rozwijać międzypokoleniową transmisję wartości.


foto: Pixabay

Warsztaty poprowadzi wg autorskiego programu dr Wanda Matras Mastalerz, adiunkt w Instytucie Nauk o Informacji Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, certyfikowany trener metod stymulacji pamięci i rozwoju intelektu z Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie.

Kosztu udziału w warsztatach to 220 zł + VAT (10% rabatu dla członków SBP) - cena obejmuje serwis kawowy i certyfikat.

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP