Polecamy
red. nauk. Jacek Puchalski 99,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL... więcej >

Warsztaty "Katalogowanie z wykorzystaniem formatu MARC21", 9-10 stycznia 2020 r., Warszawa

Data dodania: 09.09.2019

[Aktualizacja 01.10.2019 r. - brak miejsc] Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich i Biblioteka Uniwerystecka w Warszawie/Centrum NUKAT zapraszają bibliotekarzy na dwudniowe szkolenie "Katalogowanie z wykorzystaniem formatu MARC21", które odbędzie się w dn. 9-10 stycznia 2020 r. w BUW (ul. Dobra 56/66  sala 139)

Dwudniowe szkolenie adresowane jest do osób, które planują rozpoczęcie katalogowania w Formacie MARC21 lub od niedawna pracują w tym formacie i zamierzają doszkolić się w zakresie jego stosowania. Szkolenie NIE jest przeznaczone dla bibliotekarzy mających uprawnienia do wprowadzania danych do katalogu NUKAT.

Szkolenie obejmuje podstawowe informacje dotyczące struktury rekordu opisu bibliograficznego i rekordu kartoteki haseł wzorcowych. W części ćwiczeniowej będzie możliwość samodzielnego sporządzenia kilku opisów bibliograficznych z wykorzystaniem materiałów przygotowanych na platformie udostępnionej uczestnikom szkolenia.

Kosztu udziału w szkoleniu to 350 zł + VAT - cena obejmuje serwis kawowy i certyfikat sygnowany przez SBP i Centrum NUKAT. 

W ramach programu lojalnościowego, członkom SBP przysługuje 10% zniżka.

Rezygnacja ze szkolenia po 16 grudnia 2019 r. lub nieobecność na spotkaniu powoduje powstanie zobowiązania pokrycia pełnych kosztów udziału na podstawie faktury wystawionej przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich.

Możliwy jest udział innej osoby na szkoleniu - zmianę uczestnika należy zgłosić mailowo na adres: redakcja.portal@sbp.pl najpóźniej w przeddzień szkolenia. 

 

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP