Polecamy
Renata Ciesielska-Kruczek 32,00 PLN 38,00 PLN

Autorka publikacji zachęca wszystkich czytelników, naukowców, bibliotekarzy, zapalonych... więcej >

XIV Bałtycka Konferencja „Zarządzanie i Organizacja Bibliotek” - przesunięcie terminu

Data dodania: 02.12.2019

Komisja Zarządzania i Marketingu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich

oraz

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

zapraszają na XIV Bałtycką Konferencję
„Zarządzanie i Organizacja Bibliotek” pod hasłem:

Otwarta nauka, otwarta kultura, otwarta edukacja

Konferencja odbędzie się w dniach 14-15 maja 2020 r. w Gdańsku*

 

* [Aktualizacja - 19.03.2020 r.] - Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w Polsce, w trosce o zdrowie Uczestników, zapadła decyzja o przesunięciu terminu Bałtyckiej Konferencji „Zarządzanie i Organizacja Bibliotek”. Konferencja odbędzie się we wrześniu lub w październiku o czym poinformujemy na stronie SBP oraz mailowo wszystkie osoby, które dokonały rejestracji.

Jednocześnie informujemy Autorów, którzy dokonali już zgłoszenia, że prace nad publikacją konferencyjną trwają dalej i można nadsyłać teksty do publikacji. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy (baltycka.konferencja@gmail.com).

Z życzeniami zdrowia Komitet organizacyjny

 


Obrady odbędą się w siedzibie Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku - aleja Grunwaldzka 238A i rozpoczną się od godziny 9, zaś zakończenie planowane jest około godz. 15 w piątek.

Zakres tematyczny konferencji obejmuje:

  • otwarcie na nowe formy pracy z użytkownikiem, czytelnikiem, słuchaczem, widzem, klientem itp. bibliotek, muzeów, instytucji edukacyjnych i naukowych,
  • otwarcie na nowe narzędzia, w tym urządzenia techniczne i oprogramowanie oraz udział w nowych formach działalności (np. konsorcja, systemy eksperckie itp.) służących wspieraniu działalności instytucji kultury, nauki i edukacji,
  • otwarcie na nowe idee, tematy badawcze, zagadnienia i problemy, z którymi muszą zmierzyć się nowoczesne instytucje kultury, nauki i edukacji oraz inne zagadnienia, które chcieliby poruszyć uczestnicy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji oraz do nadsyłania propozycji wystąpień. Jak co roku planujemy wydanie recenzowanej monografii pokonferencyjnej.

Koszt udziału w konferencji wynosi 350 zł (dla osób reprezentujących instytucje finansowane ze środków publicznych) oraz 430,50 zł (tj. 350 zł + 23% VAT) dla osób prywatnych lub zatrudnionych w organizacjach nieposiadających statusu instytucji publicznych.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: baltycka.konferencja@gmail.com, zaś propozycje referatów na: maja.wojciechowska@gmail.com.

Organizatorzy nie zapewniają noclegu. Z uwagi na konieczność rezerwacji usług, w przypadku rezygnacji z udziału w konferencji nie zwracamy opłaty konferencyjnej, możliwy jest udział innej osoby.

Na abstrakty wystąpień czekamy do 15 marca. Udział bez wystąpienia można zgłaszać do 15 kwietnia. W celu rejestracji prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego.

>> Formularz rejestracyjny (PDF) <<

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP