Polecamy
Rafał Werszler 39,00 PLN

Monografia jest pierwszym syntetycznym rozpoznaniem recepcji dla sprzętów do gromadzenia... więcej >

Warsztaty "Newsletter – niedoceniane narzędzie o wielkiej efektywności", 24 marca 2020 r., Warszawa

Data dodania: 13.02.2020

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich zaprasza na warsztaty "Newsletter – niedoceniane narzędzie o wielkiej efektywności", które odbędą się 24 marca 2020 r. w Bibliotece Głównej Wojskowej Akademii Technicznej, Warszawa, ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 19.

Walka o uwagę odbiorców w mediach społecznościowych jest coraz trudniejsza, działalność w social mediach jest coraz bardziej zatomizowana, a zadowalające efekty (bez znacznych nakładów finansowych) coraz trudniejsze do osiągnięcia.

Szkolenie jest odpowiedzią na coraz trudniejszą sytuację osób zajmujących się promocją kultury (w tym działalności bibliotek) w mediach społecznościowych. Efektem obecnego stanu rzeczy są:

  • konieczność coraz większych inwestycji (czasu, energii, środków finansowych) w promocję oferty kulturalnej ze strony instytucji kultury
  • coraz mniejsza uwaga odbiorców, którzy są przesyceni treściami w social mediach.

Na warsztatach uczestnicy nie tylko poznają specyfikę newsletterów i ich możliwości, ale również dowiedzą się, jak łatwo, szybko i darmowo stworzyć własny newsletter, jak go promować wśród obiorców oraz jak wykorzystać drzemiące w nim możliwości.

Odrębna część zajęć zostanie przeznaczona na porównanie efektywności newsletterów względem platform społecznościowych. Wszystkie możliwości platformy omówione będą na konkretnych przykładach.


Warsztaty poprowadzi Rafał Hetman – bloger, reporter. Od 2013 roku prowadzi blog o literaturze faktu CzytamRecenzuje.pl. Działa na Facebooku, Instagramie, Twitterze, YouTubie, a także redaguje książkowy newsletter „Ekstrakt” i prowadzi swój kanał podcastowy „Rafał Hetman o książkach”. Swoje reportaże publikował w „Gazecie Wyborczej”, „Dzienniku Polska the Times” i magazynie „Chidusz”.

Koszt udziału w warsztatach wynosi:

  • 180 zł netto
  • 162 zł netto (członkowie SBP)

+ 23 % VAT dla instytucji niefinansowanych ze środków publicznych i osób prywatnych.

Cena obejmuje zestaw materiałów, możliwość konsultacji z trenerem, certyfikat, serwis kawowy, przekąski.

Uwaga! Rezygnacja z udziału po 17 marca 2020 r. lub nieobecność na spotkaniu powoduje powstanie zobowiązania pokrycia pełnych kosztów udziału na podstawie faktury wystawionej przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich. Możliwy jest udział innej osoby na szkoleniu - zmianę uczestnika szkolenia należy zgłosić mailowo na adres: redakcja.portal@sbp.pl najpóźniej w przeddzień szkolenia.

>> Zapisy

>> Program

>> Dojazd

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP