Polecamy
35,00 PLN

„Praca pt. Język Haseł Przedmiotowych Biblioteki Narodowej: od analizy dokumentu do opisu... więcej >

Warsztaty "Prowadzenie webinariów i szkoleń online", 20 marca 2020 r., Warszawa

Data dodania: 13.02.2020

[Aktualizacja 16.03.2020 - Szkolenie zawieszone] Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich zaprasza na warsztaty "Prowadzenie webinariów i szkoleń online", które odbędą się 20 marca 2020 r. w godz. 10.00-16.00 w Bibliotece Głównej Wojskowej Akademii Technicznej, Warszawa, ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 19.m warsztatów jest poszerzenie dotychczasowych kompetencji bibliotekarzy o umiejętność prowadzenia webinariów i szkoleń online.

W trakcie szkolenia uczestnicy poznają zarówno specyfikę webinariów i szkoleń jak i zasady ich skutecznego planowania i realizacji, dzięki doborowi właściwych metod i narzędzi. Dowiedzą się jak wykorzystywać webinaria do promocji czytelnictwa, pracy z czytelnikiem, prowadzenia wirtualnych gier literackich,  badań bibliotecznych czy edukacji zdalnej.  

Efektem końcowym udziału w warsztatach będzie zaplanowanie i realizacja własnego webinarium/szkolenia.


Warsztaty poprowadzi Aldona Zawałkiewicz - nauczyciel dyplomowany, Kierownik Wydziału Informacyjno-Bibliograficznego Biblioteki Pedagogicznej w Toruniu. Członek Zespołu ds. badania efektywności bibliotek publicznych i pedagogicznych - koordynator merytoryczny dla bibliotek pedagogicznych. Zajmuje się statystyką biblioteczną i badaniami satysfakcji użytkowników bibliotek. Jest autorką i współautorką kursów e-learningowych: „Język angielski dla bibliotekarzy” i „Infobrokering i zarządzanie informacją”, które ukończyło kilkuset bibliotekarzy. Od lat prowadzi cykle  specjalistycznych szkoleń zdalnych oraz webinarów dla bibliotekarzy z bibliotek publicznych, pedagogicznych i akademickich. Ma na koncie kilkadziesiąt zrealizowanych indywidualnie i we współpracy webinariów.
 
Koszt udziału w warsztatach wynosi:
  • 180 zł netto
  • 162 zł netto (członkowie SBP)

+ 23 % VAT dla instytucji niefinansowanych ze środków publicznych i osób prywatnych.

Cena obejmuje zestaw materiałów, możliwość konsultacji z trenerem, certyfikat, serwis kawowy, przekąski.

Uwaga! Rezygnacja z udziału po 12 marca 2020 r. lub nieobecność na spotkaniu powoduje powstanie zobowiązania pokrycia pełnych kosztów udziału na podstawie faktury wystawionej przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich. Możliwy jest udział innej osoby na szkoleniu - zmianę uczestnika szkolenia należy zgłosić mailowo na adres: redakcja.portal@sbp.pl najpóźniej w przeddzień szkolenia.

>> Program

>> Zapisy

>> Dojazd

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP