Polecamy
29,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE... więcej >

Warsztaty "Przygotowanie biblioteki na kontrolę i audyt zewnętrzny w zakresie kontroli zarządczej, ochrony danych osobowych i innych obszarów działalności", 17 kwietnia 2020 r., Warszawa

Data dodania: 02.03.2020

[Aktualizacja 16.03.2020 - Szkolenie zawieszone, odbędzie się w innym terminie] Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich zaprasza na warsztaty "Przygotowanie biblioteki na kontrolę i audyt zewnętrzny w zakresie kontroli zarządczej, ochrony danych osobowych i innych obszarów działalności", które odbędą się 17 kwietnia 2020 r. w Bibliotece Głównej Wojskowej Akademii Technicznej, Warszawa, ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 19.

Celem szkolenia jest przygotowanie kadry kierowniczej i pracowników biblioteki na kontrole związane z różnymi aspektami funkcjonowania instytucji oraz audyty zewnętrzne.

Uczestnicy dowiedzą się m.in. jakie kontrole i audyty zewnętrzne mogą być przeprowadzone w bibliotekach, w jaki sposób realizować kontrolę zarządczą oraz ochronę danych osobowych, aby kontrole i audyty wypadły pozytywnie.

Przedstawione zostaną najczęściej popełniane błędy w zakresie realizacji prawa pracy oraz prawa zamówień publicznych w bibliotekach.

W części warsztatowej przybliżone zostaną uczestnikom praktyczne aspekty realizacji kontroli i audytu zewnętrznego. Wszyscy uczestnicy otrzymają prezentację ze szkolenia w formie elektronicznej oraz materiały papierowe wykorzystywane podczas szkolenia.


Warsztaty poprowadzi Łukasz Wojciechowski, specjalista w zakresie ochrony danych osobowych i kontroli zarządczej, adiunkt na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych WSEI w Lublinie 

Koszt udziału w warsztatach wynosi:

  • 180 zł netto
  • 162 zł netto (członkowie SBP)

+ 23 % VAT dla instytucji niefinansowanych ze środków publicznych i osób prywatnych.

Cena obejmuje zestaw materiałów, możliwość konsultacji z trenerem, certyfikat, serwis kawowy, przekąski.

Uwaga! Rezygnacja z udziału po 9 kwietnia  2020 r. lub nieobecność na spotkaniu powoduje powstanie zobowiązania pokrycia pełnych kosztów udziału na podstawie faktury wystawionej przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich. Możliwy jest udział innej osoby na szkoleniu - zmianę uczestnika szkolenia należy zgłosić mailowo na adres: redakcja.portal@sbp.pl najpóźniej w przeddzień szkolenia.

 

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP