Polecamy
39,00 PLN 99,00 PLN

Monografia jest adresowana do wszystkich osób zainteresowanych problematyką szeroko pojętej informacji... więcej >

Strony i blogi czytelnicze - bezpłatny kurs elearningowy w ramach projektu "Pasja czytania'

Data dodania: 15.06.2020

[Aktualizacja] 15.06.2020, g. 16:20 Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia - mamy komplet uczestników. Do osób, które dokonały rejestracji odezwiemy się mailowo lub telefonicznie.


Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich zaprasza bibliotekarzy do udziału w bezpłatnym kursie e-learningowym "Strony i blogi czytelnicze" realizowanym w ramach projektu edukacyjnego „Pasja czytania – cykl szkoleń e-learningowych”, który otrzymał dofinansowanie w programie MKiDN Partnerstwo dla książki.

Na kursie bibliotekarze poznają narzędzia do przygotowania prostych stron internetowych i blogów oraz sposoby wykorzystania ich do krzewienia kultury czytelniczej, promowania książki i czytelnictwa.

Kurs będzie realizowany od 6 lipca do 26 lipca 2020 r. na platformie elearningowej SBP w wymiarze 20 godzin dydaktycznych i weźmie w nim udział 25 uczestników.

Udział w kursie jest bezpłatny ale z powodów technicznych system rejestracji będzie wymagał wybrania opcji cenowej.

Uwaga! Kurs realizowany jest w ramach projektu "Pasja czytania – cykl szkoleń e-learningowych":

Osoba, która zarejestruje się na kurs zobowiązuje się do przeprowadzenia zajęć warsztatowych w macierzystej bibliotece, w dowolnej formie (stacjonarnej, online) i przesłania relacji do Biura Zarządu Głównego SBP.

Ważne!

Prosimy o podanie w formularzu rejestracyjnym: pełnej nazwy biblioteki - miejsca pracy uczestnika kursu oraz numeu telefonu kontaktowego (najlepiej komórkowego)

Szczegółowe informacje o projekcie znajdują się na stronie: http://szkolenia.sbp.pl/pasja-czytania/

Prosimy o zapoznanie się z zawartymi tam informacjami przed dokonaniem rejestracji na kurs.


Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP