Polecamy
Sarah Skumanov 11,00 PLN 25,00 PLN

Manga dostępna jest na polskim rynku od drugiej połowy lat 90. ubiegłego wieku. Obecnie wydawcy mangi w... więcej >

Wywiad – to proste - bezpłatny kurs elearningowy w ramach projektu "Pasja czytania' - nabór dodatkowy

Data dodania: 27.07.2020

Uruchamiamy dodatkowy nabór na bezpłatny kurs e-learningowy, organizowany w ramach projektu "Pasja czytania", realizowanego przez SBP w ramach programu MKiDN Partnerstwo dla książki.

Kurs elearningowy "Wywiad to proste"  jest realizowany w ramach projektu edukacyjnego „Pasja czytania – cykl szkoleń e-learningowych”, który otrzymał dofinansowanie w programie MKiDN "Partnerstwo dla książki".

Podczas kursu bibliotekarze zostaną zapoznani z podstawowymi zasadami przeprowadzania wywiadów, z różnymi formami rejestrowania wywiadów (stacjonarnie i zdalnie), programami do nagrywania, edycji i modyfikowania plików dźwiękowych oraz sposobami ich publikowania.

Kurs będzie realizowany od 10 do 30 sierpnia 2020 r. na platformie elearningowej SBP w wymiarze 20 godzin dydaktycznych i weźmie w nim udział 25 uczestników.

Udział w kursie jest bezpłatny ale z powodów technicznych system rejestracji będzie wymagał wybrania opcji cenowej.

Uwaga! Kurs realizowany jest w ramach projektu "Pasja czytania – cykl szkoleń e-learningowych":

Osoba, która zarejestruje się na kurs zobowiązuje się do przeprowadzenia zajęć warsztatowych w macierzystej bibliotece, w dowolnej formie (stacjonarnej, online) i przesłania relacji do Biura Zarządu Głównego SBP.

Ważne!

Prosimy o podanie w formularzu rejestracyjnym: pełnej nazwy biblioteki - miejsca pracy uczestnika kursu oraz numeru telefonu kontaktowego (najlepiej komórkowego)

Szczegółowe informacje o projekcie znajdują się na stronie: http://szkolenia.sbp.pl/pasja-czytania/

Prosimy o zapoznanie się z zawartymi tam informacjami przed dokonaniem rejestracji na kurs.


Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP