Polecamy
Jarosław Kończak 27,00 PLN 38,00 PLN

Książka adresowana jest zarówno do osób zainteresowanych komunikacją sponsoringową, jak i tych,... więcej >

Elektroniczne publikacje - bezpłatny kurs elearningowy w ramach projektu "Pasja czytania"

Data dodania: 18.08.2020

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich zaprasza bibliotekarzy do udziału w bezpłatnym kursie e-learningowym "Elektroniczne publikacje" realizowanym w ramach projektu edukacyjnego „Pasja czytania – cykl szkoleń e-learningowych”, który otrzymał dofinansowanie w programie MKiDN "Partnerstwo dla książki".

Kurs poświęcony będzie zasadom prawidłowej edycji tekstu oraz poznaniu aplikacji umożliwiających publikowanie wywiadów tekstowych, recenzji książek w postaci e-publikacji.

Kurs będzie realizowany od 7 do 27 września 2020 r. na platformie elearningowej SBP w wymiarze 20 godzin dydaktycznych i weźmie w nim udział 30 uczestników.

Zapisy zostaną uruchomione 18 sierpnia 2020 r. i będą prowadzone do wyczerpania limitu miejsc. Prosimy o przemyślaną rejestrację, aby nie blokować miejsca innym, zainteresowanym osobom.

Udział w kursie jest bezpłatny ale z powodów technicznych system rejestracji będzie wymagał wybrania opcji cenowej.

Uwaga! Kurs realizowany jest w ramach projektu "Pasja czytania – cykl szkoleń e-learningowych":

Osoba, która zarejestruje się na kurs zobowiązuje się do przeprowadzenia zajęć warsztatowych w macierzystej bibliotece, w dowolnej formie (stacjonarnej, online) i przesłania relacji do Biura Zarządu Głównego SBP.

Ważne!

Prosimy o podanie w formularzu rejestracyjnym (w polu adres korespondencyjny): pełnej nazwy biblioteki - miejsca pracy uczestnika kursu oraz numeru telefonu kontaktowego (najlepiej komórkowego)

Szczegółowe informacje o projekcie znajdują się na stronie: http://szkolenia.sbp.pl/pasja-czytania/

Prosimy o zapoznanie się z zawartymi tam informacjami przed dokonaniem rejestracji na kurs.


Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP