Polecamy
14,50 PLN

Koronawirus opanował cały świat. Również Polska się z nim zmaga. Czy koronawirus może być... więcej >

Biblioteki w partnerstwach lokalnych – dobre praktyki. II Konferencja Regionalna PRB

Data dodania: 08.11.2011

Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu zaprasza do udziału w konferencji, której celem jest prezentacja projektów i  działań  realizowanych przez biblioteki publiczne przy wsparciu lokalnych partnerów.
W Programie Rozwoju Bibliotek bierze obecnie udział blisko 300 bibliotek wraz z filiamii z terenu województwa dolnośląskiego. Jego celem jest doposażenie bibliotek wiejskich, miejsko-wiejskich i z małych miast w sprzęt komputerowy i teleinformatyczny oraz dostęp do internetu, przygotowanie bibliotekarzy do poszerzania oferty działań na rzecz lokalnej społeczności oraz pozyskiwanie partnerów lokalnych poprzez skupienie ich w Lokalnych Partnerstwach.

Podczas konferencji nastąpi wręczenie nagród zwycięskim bibliotekom, które zgłosiły wnioski w konkursie Dobre Praktyki w Bibliotece, jako przykład na współdziałanie partnerów lokalnych działających w różnych obszarach społecznych i gospodarczych gminy.
Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu. Będzie to doskonała możliwość, aby porozmawiać z bibliotekarzami i przyjaciółmi bibliotek o ich działaniach, budowaniu relacji z partnerami w środowisku oraz wzajemnych oczekiwaniach.
Najdogodniejszym czasem do rozmowy będzie przerwa kawowa: 11.30 – 12.00. Oczywiście zachęcamy także, aby pozostać z nami przez całą konferencję – spotkanie dla bibliotek będzie trwało do godziny 14.30.

Informacji na temat konferencji oraz realizacji Programu Rozwoju Bibliotek w województwie dolnośląskim udziela:
Beata Jasiak, koordynator regionalny, Tel. 71 33 52 237; bjasiak@wbp.wroc.pl

Nadesłał: Jacek Czarnik

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP