Polecamy
34,00 PLN 49,00 PLN

Suplement IV obejmuje wszystkich „pracowników książki” (od czasów najdaw­niejszych do... więcej >

NGO Day 2012

Data dodania: 16.04.2012

Microsoft, Fundacja TechSoup oraz Fundacja Aegis mają zaszczyt zaprosić organizacje pozarządowe z całej Polski na czwartą edycję konferencji NGO Connection Day, która odbędzie się 11 maja 2012 roku w siedzibie firmy Microsoft przy al. Jerozolimskich 195 a w Warszawie.

Konferencja „Technologie informatyczne w funkcjonowaniu organizacji pozarządowych. NGO Day”, po raz kolejny będzie okazją do przedstawienia ciekawych przykładów wykorzystania technologii w codziennej pracy organizacji, jak również zaprezentowania różnych narzędzi informatycznych, które mogą ułatwić prowadzone działania i realizację projektów społecznych. Gościem specjalnym konferencji będzie prof. dr hab. Andrzej Nowak, dyrektor Instytutu Społecznej Psychologii Internetu i Komunikacji (SWPS), specjalizujący się w łączeniu informatyki i nauk społecznych, ekspert w dziedzinie komputerowego modelowania procesów psychicznych i społecznych.

Więcej o konferencji na stronie http://www.microsoft.com/poland/ngo-day/

Zainteresowanych przedstawicieli organizacji pozarządowych z całej Polski uprzejmie prosimy o rejestrację i wybór jednego warsztatu.

Warszaty odbywają się w sesjach równoległych:

Z czym do ludzi?, czyli newsletter w praktyce

Aby pozyskać i utrzymać zaangażowanie interesariuszy organizacji pozarządowej warto wdrożyć newsletter. W trakcie warsztatu zastanowimy się wspólnie nad korzyściami płynącymi z tej formy komunikacji oraz omówimy najistotniejsze aspekty jego przygotowania i wysyłania. Zerkniemy też za kulisy aplikacji newsletterowej i sprawdzimy, czego można się dowiedzieć o odbiorcach naszych wiadomości.

Prowadzący:Adam Gieniusz i Emilia Olejnik, Fundacja TechSoup

Miłe złego początki - Jak się prezentować - Wystąpienia publiczne - Metody radzenia sobie ze stresem

Kolejna odsłona ważkich tematów PR-owych. Czym jest prezentacja/wystąpienie publiczne? Dlaczego w dobie Internetu lepiej jest mówić niż pisać? Jak w sytuacjach publicznych budować swój wizerunek? Jak zwrócić uwagę na Twoją firmę/instytucję i utrzymać zainteresowanie otoczenia? Jakimi technikami rozwijać te cechy własnej osobowości, które sprawiają, że stajesz się wiarygodnymi i profesjonalnym źródłem informacji? Walka ze stresem: przyczyny powstawania stresu i metody jego redukowania.

Prowadzący:Agnieszka Dziedzic, Microsoft

Młodzi i Technologie. Młody Intersument - znaczy się: młodzież w sieci

Przyjdź i wspólnie z nami charakteryzuj bohatera Internetu - dowiedz się co młodzi ludzie robią w sieci, co jest dla nich najważniejsze i jak kształtować skuteczne działania komunikacyjne dla nich.

Prowadzący:Łukasz Foks, Microsoft

Otwarta społeczność dla NGO's... czyli dwa warsztaty w jednym

Technologie komputerowe dla wielu organizacji nie są celem samym w sobie - jednak ich użycie znacznie ułatwia osiąganie celów statutowych. W ramach warsztatów opowiemy o konkretnych projektach realizowanych przez Fundację Aegis, zarówno w aspekcie technologicznym, jak i prawnym. Udzielimy też kilku drobnych podpowiedzi dla tych, którzy chcieliby lepiej wykorzystywać komputery w codziennej pracy.

Jeśli używasz Office - ta sesja pozwoli Ci usprawnić pracę zespołu i dzielić się treścią z innymi. Jeśli Office nie posiadasz - nic nie stoi na przeszkodzie, by zacząć używać już dziś i spokojnie poczekać na grant. Narzędzia z Windows Live i Microsoft Research pozwolą działać sprawniej i bardziej profesjonalnie z chmurą Microsoft bez żadnych dodatkowych kosztów.

Prowadzący:Ryszard Dałkowski, Microsoft
Rafał Malujda i Michał Smerczyński, Fundacja Aegis


Zarejestruj się już teraz.

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona i o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji: bbem@webershandwick.com

Pierwsze 30 organizacji spoza Warszawy, które zgłoszą się, może liczyć na dofinansowanie kosztów podróży.

Rejestracja:
https://msevents.microsoft.com/CUI/EventDetail.aspx?EventID=1032511411&Culture=pl-PL

Serdecznie zapraszamy!

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP