Polecamy
45,00 PLN

Monografia odzwierciedla zainteresowania naukowe teoretyków i praktyków, którzy w swojej... więcej >

Kongres bibliotek publicznych „Biblioteka z wizją”, 11-12 października, Warszawa

Data dodania: 29.08.2012

Zapraszamy do udziału w trzecim ogólnopolskim kongresie bibliotek publicznych, który odbędzie się w Warszawie, w dniach 11-12 października 2012 r. pod hasłem „Biblioteka z wizją”.

Kongres bibliotek publicznych to doroczne wydarzenie, organizowane przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, prowadzącą Program Rozwoju Bibliotek. Przez dwa dni blisko 400 bibliotekarek i bibliotekarzy z całej Polski bierze udział w praktycznych zajęciach, zapoznaje się z dobrymi praktykami, wymienia doświadczenia. Spotkanie służy też integracji i wzajemnej inspiracji.

III ogólnopolski kongres bibliotek publicznych będzie okazją do zaprezentowania „Biblioteki z wizją” – modelu działania biblioteki publicznej w małej miejscowości, który został opracowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z realizacji Programu Rozwoju Bibliotek. Nie jest wzorcem konkretnej biblioteki, ale zbiorem opcji rozwojowych, które biblioteki z małych miejscowości mogą twórczo interpretować i adaptować do konkretnych warunków, w których działają.

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP