Polecamy
85,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE... więcej >

Szkolenia z prawa autorskiego i otwartości zasobów dla NGO, maj 2013 r., Gdańsk i Warszawa

W maju w Gdańsku i Warszawie pracowników, wolontariuszy i aktywistów z sektora pozarządowego oraz instytucji publicznych będą mieć okazję wziąć udział dwudniowych szkoleniach na temat prawa autorskiego, wolnego licencjonowania i udostępniania zasobów w Sieci organizowanych przez Centrum Cyfrowe Projekt: Polska.

Pierwsze szkolenie odbędzie się w Gdańsku w dniach 14-15 maja. Szkolenie jest bezpłatne, ale wymagane jest zgłoszenie udziału do 9 maja za pomocą formularza rejestracji (decyduje kolejność zgłoszeń). Współorganizatorem szkolenia jest Instytut Kultury Miejskiej. Szkolenie poprowadzą Kamil Śliwowski i Grzegorz D. Stunża. Szczegóły szkolenia na stronie Centrum Cyfrowego.

Drugie szkolenie jest planowane na 27-28 maja w Warszawie w siedzibie Centrum. Szkolenie jest bezpłatne, ale organizatorzy proszą o zgłoszenie udziału do 20 maja za pomocą formularza rejestracji (decyduje kolejnść zgłoszeń). Szczegóły na stronie Centrum Cyfrowego.

Oba szkolenia są organizowane w ramach nowego projektu Spółdzielnia „Wiedza”, skierowanego do wszystkich organizacji publicznych i społecznych, które w swojej codziennej działalności pragną lub powinny wdrażać zasadę otwartości zasobów. Jego częścią są bezpłatne szkolenia dla organizacji.

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP