Polecamy
85,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE... więcej >

Sesja Bibliotek Szkolnych i Pedagogicznych pt. „Biblioteka szkolna w cyfrowej rzeczywistości”, 26 września 2013 r., Warszawa

Data dodania: 04.09.2013

Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska wspólnie z Ośrodkiem Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, Towarzystwem Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich oraz serwisem Elektroniczna Biblioteka Pedagogiczna SBP, zaprasza na bezpłatną Sesję Bibliotek Szkolnych i Pedagogicznych pt. „Biblioteka szkolna w cyfrowej rzeczywistości”. Sesja odbędzie się w ramach konferencji Edu Trendy 2013 na Stadionie Narodowym w dniu 26 września 2013 r.

Sesja biblioteczna adresowana jest do bibliotekarzy z bibliotek szkolnych, pedagogicznych, nauczycieli konsultantów z ośrodków doskonalenia, metodyków oraz wszystkich osób, którym nie jest obca sprawa bibliotek szkolnych.

W programie:

  • Szkoła promująca kulturę informacyjną uczniów.
  • Biblioteka szkolna wsparciem dla ucznia, pomocą dla nauczyciela, szansą dla edukacji.
  • Rola i zadania dyrektora w tworzeniu nowoczesnej biblioteki szkolnej. Z doświadczeń zarządzania SCI w Suchej Beskidzkiej.
  • Funkcjonowanie Centrum Multimedialnego w praktyce szkolne.
  • Skontrum - łatwe szybkie i przyjemne. Nowoczesne metody inwentaryzacji zbiorów bibliotecznych.

Szczegółowe informacje o konferencji znajdziecie Państwu na stronie wydarzenia Edu Trend 2013. Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji i prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP