Polecamy
29,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE... więcej >

Konferencja „Now! Go Online. Bo technologia jest ważna”, 21 listopada 2013 r., Warszawa

Data dodania: 13.11.2013

Konferencja Now! Go Online organizowana jest przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 21 listopada spotkamy się już drugi raz, by rozmawiać o nowych technologiach i ich zastosowaniu w organizacjach pozarządowych. Celem konferencji jest propagowanie dobrych praktyk i rozpowszechnianie wiedzy na temat nowych technologii i ich zastosowania w codziennej pracy NGO.

http://nowgoonline.wosp.org.pl

Jak wyglądać będzie konferencja?

Listopadową konferencję rozpoczniemy serią inspirujących wykładów, następnie przejdziemy do sesji warsztatowych. Z myślą o uczestnikach, przygotowaliśmy dwa poziomy warsztatów:

  • BASIC (poziom podstawowy, dla początkujących) - w tej części warsztatów spotkacie się z podstawowymi zagadnieniami dotyczącymi danego tematu, nauczycie się krok po kroku obsługiwać omawiane narzędzia czy systemy. To warsztaty dla początkujących w danej dziedzinie
  • PRO (poziom dla zaawansowanych) - na te warsztaty zapraszamy osoby z większym doświadczeniem i wiedzą. Tu nie będziemy podejmować podstawowych wątków, ale od razu przejdziemy do zaawansowanych zagadnień

Zarówno warsztaty basic, jak i pro prowadzone będą przez dwóch specjalistów - przedstawiciela świata Internetu (świat biznesu) i przedstawiciela organizacji (świat NGO).

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP