Struktura i dane adresowe okręgu zachodniopomorskiego

Zarząd Okręgu Zachodniopomorskiego SBP  


Siedziba: Książnica Pomorska w Szczecinie
ul. Podgórna 15/16, 70-205 Szczecin

Przewodnicząca: Małgorzata Bartosik / Koło 1 OS SBP
Książnica Pomorska w Szczecinie
ul. Podgórna 15/16, 70-205 Szczecin
(91) 481 91 75, 507 193 277; fax: (91) 481 91 15
m.bartosik@ksiaznica.szczecin.pl 

Wiceprzewodnicząca: Beata Sawa-Javonoska / Koło 1 OK SBP
Koszalińska Biblioteka Publiczna
Pl. Polonii 1, 75-415 Koszalin
tel./fax: (94) 348 15 50
beata.sawa@biblioteka.koszalin.pl

Wiceprzewodniczący
: Dariusz Florek / Koło 2 OK SBP
Białogardzka Biblioteka Publiczna
ul. Grunwaldzka 46, 78-200 Białogard
(94) 312 22 07, 502 059 407 
darekflorek71@gmail.com

Wiceprzewodniczący: Dariusz Florek / Koło 2 OK SBP
Białogardzka Biblioteka Publiczna
ul. Grunwaldzka 46, 78-200 Białogard
(94) 312 22 07, 502 059 407
darekflorek71@gmail.com 

Sekretarz: Marta Kurzyńska / Koło 9 OS SBP
Biblioteka Muzeum Narodowego w Szczecinie
ul. Staromłyńska 27, 70-561 Szczecin
(91) 431 52 13, 797 705 213
m.kurzynska@muzeum.szczecin.pl 

Skarbnik: Sylwia Matejek / Koło 1 OS SBP
Książnica Pomorska w Szczecinie
ul. Podgórna 15/16, 70-205 Szczecin
(91) 481 92 05, 501 152 072; fax: (91) 481 91 15
s.matejek@ksiaznica.szczecin.pl

Członkinie:

Iwona Dalati / Koło 6 OK SBP
Biblioteka Politechniki Koszalińskiej
ul. Racławicka 15-17, 75-620 Koszalin
(94) 347 84 53, 606 960 450
iwona.dalati@tu.koszalin.pl 

Mariola Jackiewicz / Koło 6 OK SBP
Biblioteka Politechniki Koszalińskiej
ul. Racławicka 15-17, 75-620 Koszalin
(94) 347 84 53, 606 957 210
mariola.jackiewicz@tu.koszalin.pl

Marta Kostecka / Koło 3 OS SBP
Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie
ul. J. Hoene-Wrońskiego 1, 71-302 Szczecin
(91) 431 56 99;  504 940 644,  fax: (91) 486 19 09
mkostecka@mbp.szczecin.pl

Ewa Krukowska / Koło 3 OS SBP
Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie
ul. J. Hoene-Wrońskiego 1, 71-302 Szczecin
(91) 487 21 64,  fax: (91) 486 19 09
ekrukowska@mbp.szczecin.pl

Monika Kwaśniak / Koło 1 OS SBP
Książnica Pomorska w Szczecinie
ul. Podgórna 15/16, 70-205 Szczecin
(91) 481 92 40, 510 161 773
m.kwasniak@ksiaznica.szczecin.pl

Okręgowa Komisja Rewizyjna:
Teresa Błońska / Koło 4 Chojna
Dariusz Czesnowski / Koło 5 Sławno
Agata Michalska / Koło 1 Szczecin

Okręgowy Sąd Koleżeński:
Alicja Łojko / Koło 1 Szczecin
Remigiusz Łaskarzewski / Koło 1 Szczecin
Marta Sztark-Żurek / Koło 2 Szczecin
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partnerzy
Partnerzy: Partnerzy zagraniczni: