[Ogłoszenie nieaktualne] Praca w Dziale Szkolenia i Informacji w CLOR

Dodane: 2014-08-20 12:44:59

OPIS STANOWISKA:
- obsługa i przygotowanie techniczne kursów/szkoleń organizowanych przez DSiI,
- udzielanie informacji kursantom,
- nadzór nad dokumentacją, fakturowanie, przygotowywanie ofert,
- nadzór i obsługa Biblioteki CLOR, katalogowanie księgozbiorów.

WYMAGANIA:
- wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane z zakresu bibliotekoznawstwa itp. i/lub nauk ścisłych (fizyka, chemia, matematyka),
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,
- zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
- zdolność do pracy indywidualnej i w grupie oraz nadzorowanie prac wykonywanych przez studentów/stażystów.
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:
umowę o pracę na pełny etat, możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo m.in. w kursach/szkoleniach organizowanych przez DSiI.

CV należy przesłać na adres szkolenie@clor.waw.pl do dnia 12 września 2014 roku.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie ważne do: 2014-09-12