[Ogłoszenie nieaktualne] Młodszy Bibliotekarz w Bibliotece SGGW

Dodane: 2014-11-03 11:13:00

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko: młodszego bibliotekarza.
Miejsce pracy: Biblioteka Główna – Oddział Udostępniania Zbiorów i Magazynów.
Jednostka: Biblioteka Główna.
Rodzaj umowy o pracę: zatrudnienie na czas określony.

Opis stanowiska:
- obsługa czytelni w systemie zmianowym, z wykorzystaniem aktualnych programów i narzędzi elektronicznych oraz źródeł tradycyjnych;
- prace w zakresie wypożyczeń międzybibliotecznych;
- prace w zakresie melioracji zbiorów;
- prace w zakresie porządkowania zbiorów
- prowadzenie statystyki;
- współpraca z bibliotekami sieci SGGW oraz innymi jednostkami SGGW.

Wymagania:
- studia wyższe licencjackie lub magisterskie;
- znajomość współczesnych źródeł informacji;
- staż w bibliotece naukowej;
- znajomość systemu Aleph lub innych systemów bibliotecznych i formatu MARC 21;
- biegła obsługa komputera – środowisko Windows;
- znajomość Microsoft Office;
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
- umiejętność pracy w zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu/CV/listu motywacyjnego oraz kserokopii dyplomu/odpisu ukończenia szkoły wyższej do dnia 12 11.2014 r. na adres:
Sekretariat Biblioteki Głównej
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Ul. Nowoursynowska 161, Budynek 48 02-787 Warszawa z dopiskiem „ Młodszy Bibliotekarz” w godz. 9.00-14.00 ( w dni robocze)
albo w formie elektronicznej na adres jolanta_michalska@sggw.pl /w temacie: młodszy bibliotekarz/.

Prosimy o załączenie następującego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie ważne do: 2014-11-12