[Ogłoszenie nieaktualne] Pracownik Oddziału Rozwoju Zasobów Elektronicznych BUW

Dodane: 2014-11-26 10:50:30

Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie zatrudni na pełny etat pracownika Oddziału Rozwoju Zasobów Elektronicznych.

Zadania:
- tworzenie publikacji elektronicznych, kontrola procesu rozpoznawania treści, automatyzacja procesów przetwarzania skanów,
- udział w publikowaniu w bibliotece cyfrowej.

Wymagania:
- znajomość zagadnień związanych z grafiką rastrową i programów do jej obróbki,
- znajomość programów typu menadżer plików,
- znajomość technologii i formatów publikacji elektronicznych,
- sumienność i dokładność,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mowa i pismo),
- umiejętność pracy w zespole,
- umiejętność długotrwałego wykonywania nieurozmaiconej pracy.

Dodatkowymi atutami będą:
- znajomość formatów DjVu, PDF, JPEG 2000,
- umiejętność programowania,
- kreatywność,
- wykształcenie wyższe,
- znajomość zagadnień długoterminowego przechowywania danych,
- znajomość oprogramowania dLibra,
- znajomość formatu MARC21.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
- stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
- udział w kluczowych dla Biblioteki oraz Uniwersytetu projektach.

Miejsce pracy:
Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie, ul. Dobra 56/66,
wymiar etatu: w pełnym wymiarze.

Zgłoszenia (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: buw@uw.edu.pl z tematem „praca ORZE” do 7.12.2014. Wymagane jest oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych dla celów procesu rekrutacji.

Biblioteka zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie ważne do: 2014-12-07